مقاله
کارا کتاب تندخوانی

اجتماعی - اقتصادی - سیاسی

هفته نامه ی حیات طیبه

(144 کتاب)
نشریه حیات طیبه، هفته نامه ای است تمام رنگی در خصوص سیاست و فرهنگ با تکیه بر مسائل روز و موضوعاتی پیرامون رصد بیانات مقام معظم رهبری، شهدا و ...

ماهنامه گل آقا

(6 کتاب)
گل‌آقا، یک مؤسسه فرهنگی است که در سال ۱۳۶۹ تأسیس شده‌ است . فعالیت‌های مؤسسه گل‌آقا شامل انتشار نشریات، کتاب، تقویم، برگزاری مسابقات و نمایشگاه، آموزش جوانان بااستعداد و حمایت از طنز و کاریکاتور است. مؤسسه با کوشش کیومرث صابری فومنی و با کمک طنزنویسان و همکاران گل‌آقایی بوجود آمد و در حال حاضر فعالیت‌های مذکور با مدیریت خانم پوپک صابری فومنی (دختر آقای صابری) ادامه دارد. در تاریخ ۳ دی ۱۳۸۷ پوپک صابری فومنی، مدیر مسئول هفته‌نامه گل‌آقا اعلام کرد که این هفته‌نامه تا اطلاع ثانوی دیگر منتشر نخواهد شد و مؤسسه نیمه‌تعطیل است. نشریات : هفته‌نامه گل‌آقا هفته‌نامه بچه‌ها گل‌آقا ماهنامه کمیک گل‌آقا ماهنامه گل‌آقا فصلنامه گل‌آقا سالنامه گل‌آقا

ویستا

(15 کتاب)
مجله الکترونیکی

بررسیهای تاریخی

(68 کتاب)
بررسی‌های تاریخی، نشریه‌ای در تاریخ، تاریخ نظامی ایران و تحقیقات ایران‌شناسی (۱۳۴۵-۱۳۵۷ خورشیدی) بود. انتشار مجلهٔ بررسی‌های تاریخی از سال ۱۳۴۵ آغاز شد. هیئت رئیسه افتخاری مجله با عضویت وزیرجنگ، رئیس ستاد بزرگ‌ارتشتاران و رئیس دانشگاه تهران به وجود آمد که برای تعیین خط مشی مجله جلسه‌های سالانه تشکیل می‌دادند. اعضای هیئت مدیره این نشریه از امرای ارتش بودند. جلسات هیئت مدیره برای نظارت بر چاپ مقالات دو ماه یک بار برگزار می‌شد. مدیر مسئول و سردبیر نشریه از افسران ارشد با تحصیلات عالی و تألیفاتی در زمینه تاریخی انتخاب می‌شدند؛ بدین جهت طبق اساسنامه مجله، از رئیس گروه تاریخ دانشگاه تهران و دو تن مورخ، یک استاد باستانشناسی، یک استاد زبان و ادبیات فارسی و یک استاد حقوق دعوت می‌شد تا برای بررسی مقالات در جلسات هیئت تحریریه که دو هفته یک بار تشکیل می‌شد، شرکت کنند. سردبیران این مجله به ترتیب، سرهنگ دکتر جهانگیر قائم‌مقامی (تا ۱۳۴۹)، سرهنگ یحیی شهیدی (تا ۱۳۵۵) و سرهنگ محمد کشمیری (تا بهمن ۱۳۵۷) بودند. شماره اول و دوم مجله در یک جلد در شهریور ۱۳۴۵ منتشر شد. با این نشریه، در طول سیزده سال انتشار بسیاری از پژوهشگران، مورخان و ادیبان همکاری داشتند، از جمله: ابراهیم پورداوود، عباس زریاب خویی، محمدتقی مصطفوی، حسین محبوبی اردکانی، محمدامین ریاحی، باستانی پاریزی، ایرج افشار و محمدجواد مشکور. در دوره‌های این نشریه جمعاً ۸۰۳ مقاله و ۱۵۰۰ سند تاریخی - سیاسی به چاپ رسید. بررسیهای تاریخی شامل مقالاتی پژوهشی در زمینه‌های گوناگون از جمله تاریخ، تشکیلات و کتابشناسی نظامی، اسناد و فرمانهای تاریخی، تک‌نگاریهای تاریخی و جغرافیایی، فرهنگ و تمدن ایران پیش و بعد از اسلام و نیز در موضوعات دین، ادبیات، قوم شناسی، باستان شناسی، هنر، سکه شناسی، نشانها و آیین دربار و سرانجام روابط سیاسی، نظامی، فرهنگی و تجاری ایران با کشورهای دیگر است که برخی از آنها از اعتبار ویژه‌ای برخوردار است. این نشریه هر دو ماه یک بار (سالانه شش شماره) با قطع ۲۴ در ۱۷ سانتیمتر در دویست الی سیصد صفحه به چاپ می‌رسید. ۷۷ شماره و دو شماره مخصوص جمعاً ۷۹ شماره، از این مجله منتشر شد. تیراژ آن در سال سیزدهم ۳۱۰۰ نسخه بود و در چاپخانه ارتش چاپ می‌شد. وزارت اطلاعات و جهانگردی، مجله بررسی‌های تاریخی را، زیرنظر ستاد بزرگ ارتشتاران، و با کمک وزارت فرهنگ و هنر و وزارت خارجه به زبان‌های انگلیسی و فرانسه ترجمه و در میان ایرانشناسان و دانشگاههای خارجی، توزیع می‌کرد. اولین شماره ترجمه‌شده در شهریور ۱۳۵۰/سپتامبر ۱۹۷۱ به چاپ رسید و تا ۱۳۵۷ سه شماره از آن چاپ و منتشر شد.

ویژه نامه شرق

(6 کتاب)

هفته نامه تپش

(29 کتاب)
ضمیمه روزنامه جام جم

هفته نامه سرنخ

(9 کتاب)
ضمیمه ی روزنامه ی همشهری

مجله فکاهی توفیق

(20 کتاب)
توفیق، نخستین نشریه فکاهی و سیاسی ایران با نیم قرن فعالیت از سال ۱۳۰۱ تا ۱۳۵۰ (۱۹۲۳ تا ۱۹۷۲ میلادی) که بنیانگذار و صاحب امتیاز و اولین مدیر آن مرحوم حسین توفیق بود. علی شریعتی طنزها و شیوه آن را ستوده‌است ، دکترمحمد مصدق از آن به عنوان بهترین مجله یاد کرده و محمدعلی جمال زاده نیز آن را در حکم آیینه‌ای دانسته که در آن چهره عامیانه معشوقه اش (زبان فارسی) را می‌یابد دوره توفیق در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، تماشاگه مطبوعات، کتابخانه وزارت فرهنگ و ارشاد، کتابخانه مجلس، و خانه مطبوعات در تبریز، نگهداری می‌شود.

همشهری ماه

(5 کتاب)
همشهری ماه یکی از انتشارات مؤسسهٔ همشهری است که به صورت ماهانه منتشر می‌شود. این نشریه مطالبی در مورد مسائل سیاسی و اجتماعی ایران و جهان را شامل می‌شود.پیش از این، سردبیران این ماهنامه رسول بابایی، سید امیرحسین مهدوی و مجید رفیعی بوده اند و از آذرماه 1390، سید مجید کمالی سردبیری این نشریه را بر عهده دارد.

فصلنامه ایران نامه

(5 کتاب)
ايران‌نامه، نشریه‌ای است به زبان فارسی‌ که توسط «بنیاد مطالعات ایران» در آمریکا منتشر می‌شود. بنابر مندرجات صفحه معرفی نشریه: «ايران‌نامه، که فصلنامه‌ای تحقيقاتی است، از پائيز ١٣٦١، با همکاری گروهی از پژوهشگران، نويسندگان و استادان صاحبنظر ايرانی و خارجی، هر سال در چهار شماره منتشر شده است. هدف اصلی این نشریه آشنا کردن خوانندگان خود با تازه ترين دستاوردهای پژوهشی محققان و ايرانشناسان و با آثار و انديشه های نويسندگان سرشناس ايرانی بوده است. توجه اصلی ایران نامه در سال های نخست انتشار، بر ادب و زبان فارسی و تاريخ فرهنگ و تمدن ايران بود و از همين رو شماره‌های ويژه‌ای از آن به زندگی و آثار برخی از شاعران، متفکران و نويسندگان پرآوازه ايرانی اختصاص يافت. در سال های اخير ايران‌نامه، ضمن ادامه انتشار آثار تحقيقی تازه در باره ادب ايران، به آثار پژوهشگران درباره روندها، دگرگونی ها و پديده های عمده جامعه معاصر ايران روي آورده و به انتشار شماره های ويژه‌ای در اين زمينه ها نيز توفيق يافته است. هر شماره ايران‌نامه علاوه بر مقاله های تحقيقی، شامل گزيده هايی از خاطرات و اسناد تاريخی، نقد و بررسی کتاب و خلاصه هريک از مقاله ها به زبان انگليسی است. در آخرين شماره هر سال و در پايان هر دوره ده ساله نيز فهرستی الفبائی از نام نويسندگان و منتقدان و عنوان نوشته های آنان در ایران‌نامه منتشر مي شود.»

نشریه نقد

(23 کتاب)
نشریه ی نقد بی شک یکی از ماندگارترین و پُربار ترین نشریه های تئوریکی بود که به مدت 9 سال – از اسفند 1368 تا بهمن 1377- در هانوفر آلمان منتشر می شد. طی این 9 سال به همت و ویراستاری ش. والامنش نقد در 25 شماره منتشر شد. نشریه ی نقد، نشریه ای تئوریک بود که بنا بر برنامه ی کار خود که در بیانیه ی نقد در شماره ی اول آن آمده بود: بر آن بود که به معرفی زمینه ها و پیشینه های تئوری انتقادی، بن بست ها و بحران هایش بپردازد و در حد توان خود تجربه ی نزدیک به یک قرن مبارزه ی نظری و عملی در افت و خیزهای مبارزه ی طبقاتی را منتقل کند.

فصلنامه جنسیت و جامعه

(8 کتاب)
مجله «جنسیت و جامعه» میدانی است برای بحث و گفتگو حول آزادی جنسی، ابعاد روانی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی دخیل در جنسیت و بررسی رفتارها، علائق، نقشها و خشونت جنسی و تأثیر هرکدام در زندگی فردی و اجتماعی. محرومیتهای جنسی و تأثیرآن بر رشد فردی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی نیز از دیگر موضوعاتی است که در مجله به آن پرداخته خواهد شد.

مجله فکاهی بهلول

(3 کتاب)
بهلول اولين مجله طنز پس از انقلاب است. اين نشريه كه رويه خود را در شناسنامه فكاهي، سياسي- انتقادي اعلام كرده است ، از نشريات موفق پيش از كودتاي 1332 بود كه در سالهاي پس از كودتا امكان نشر نيافت. نخستين شماره پس از انقلاب آن تحت عنوان : «دوره جديد، سال بيست و نهم» انتشار يافت، در روز سه شنبه 29 اسفند 1357 ، در 28 صفحه ، به قيمت 5 تومان و با روي جلد و پشت جلد رنگي انتشار يافت. صاحب امتياز و مدير مسئول بهلول، سيد احمد سكاكي و سردبيرآن ، سيد ابراهيم سكاكي بود و از شماره 2 زير نظر شوراي نويسندگان اداره مي شد. بهلول ، كه آغازگر حركت مجدد مطبوعات طنز پس از انقلاب به شمار مي آيد، زماني انتشار دوباره ي خود را شروع كرد كه هنوز اخلاق در طنز نهادينه نشده بود. از اين رو، بخشي از مطالب و تصاوير آن، تداوم بخش حركت هزل پيش از خود به شمار مي آيد. عمده ي مطالب بهلول شامل كاريكاتور ، عكس، نثرهاي كوتاه، صفحه جوك، گزارش طنز از مجلس (تماشاخانه پارلمان) ، فرهنگ بهلول، داستان كوتاه (با امضاي عوضعلي خان) ، جدول و شعر بود. طنز آوراني چون محمد حاجي حسيني، محمد خرمشاهي، قدرت اله عسگري، محمد اوزي ، ناصر داروگر كرماني ، ايرج شمس (با امضاي ايرج آنتن) با آن همكاري مستمر داشتند. اشعار ضربي حاجي حسيني در اين نشريه طرفداران خاص خود را داشت. در زمينه كاريكاتور ، احمد عبداللهي نيا، جواد عليزاده ، بيژن دلزنده، بهمن عبدي و داروين ميثاقي با آن نشريه همكاري داشتند. بهلول ، از نظر سياسي به جناح فكري خاص وابستگي نداشت و سعي مي كرد در جهت انقلاب حركت كند و موضعي انتقادي- ارشادي در برخورد با مسايل روز داشته باشد. علاوه بر اين، بخش قابل توجهي از آثار و كاريكاتورهاي آن ، به خاندان سلطنت و وابستگان بيگانه مي پرداخت. با اين حال ، بهلول براي تداوم كار، با مشكل مواجه بود. پس از چاپ شماره 17 در يكشنبه 31 تير 1358 توقيف شد و شماره 18 را پس از يك وقفه پنج هفته اي ، در 4 شهريور همان سال چاپ كرد. اين نشريه از تابستان 1360 به بعد امكان ادامه نشر نيافت و آخرين شماره آن (شماره 90) در 28 صفحه، در 31 خرداد 1360 به چاپ رسيد .

ماهنامه طنز و کاریکاتور

(6 کتاب)
طنز و کاریکاتور یکی از نشریات طنز ایران است که از زمستان ۱۳۶۹ تا کنون در حال نشر می‌باشد. سردبیری آن بر عهده جواد علیزاده است که خود از کاریکاتوریست‌های بنام ایرانی در سطح بین الملی است.

مجله ایرانشهر

(4 کتاب)
ایرانشهر، مجله‌ای است که حسین کاظم‌زاده (که بعدها شهرت ایران‌شهر گرفت) آن را منتشر می‌ساخت. این مجله بین سال‌های ۱۳۰۱ تا ۱۳۰۶ شمسی است در برلین منتشر و در حدود ۴۰ شهر ایران پخش می‌شد. ایرانشهر از پرنفوذترین مجلات دورهٔ خود بود و کسانی چون محمد قزوینی، اقبال آشتیانی، مشفق کاظمی، صادق رضازاده شفق، رشید یاسمی، ابراهیم پورداوود و دیگران در آن مطلب می‌نوشتند. مطالب ایرانشهر نسبت به مجله کاوه روان‌تر و عوام‌فهم تر بود. این مجله از جمله مهم‌ترین کانون‌هایی بود که باستان‌گرایی را در سطح وسیع و به طور عامه‌پسند و فراگیر تبلیغ می‌کرد. از میان ۲۶۳ مقالهٔ منتشر شده در مجله، ۷۳ مورد در بیان اهمیت آموزش عمومی و غیر مذهبی، ۴۵ مقاله در ضرورت بهبود بخشیدن به منزلت زنان، ۳۰ مقاله در توصیف تأیید آمیز ایران پیش از اسلام و ۴۰ مقاله نیز در علوم و فلسفهٔ جدید غربی نوشته شده بود. آبراهامیان معتقد است مضمون همیشگی ایرانشهر، این نظریه بود که عقب‌ماندگی فعلی ایران ناشی از حملهٔ اعراب است و اینکه امپریالیسم عرب توانایی‌های خلاق مردم هوشمند آریایی را راکد گذاشته است.

روزنامه ایران (زمان قاجار )

(3 کتاب)
آغاز تأسیس روزنامه‌ ایران پس از اینکه در اوایل سال 1288 قمری در سلطنت ناصر الدین شاه ادارهء روزنامجات دولتی از علیقلی میرزا اعتضاد السلطنه گرفته شد و به عهدهء محمد حسن خان اعتماد السلطنه گرفته شد و به عهدهء محمد حسن خان اعتماد السلطنه واگذار گردید به عوض‌ روزنامه‌های(علیه،دولت ایران و ملت سنیه)یک روزنامه‌ به نام روزنامهء ایران انتشار یافت و در حقیقت‌ روزنامهء رسمی دولتی روزنامه ایران گردید. شماره اول روزنامه ایران در تاریخ یکشنبه یازدهم‌ محرم 1288 قمری در دار الطباعه در جنب مدرسهء دار الفنون طبع و توزیع شده است.گر چه در روزنامه‌ ایران در هیچ جای آن اسمی از مدیر روزنامه نوشته‌ نشده ولی چون در آن تاریخ همان قسم که فوقا اشاره‌ کردیم عمل انطباعات دولتی با محمد حسن خان وزیر انطاباعات بوده و نیز در ذیل بعضی از مقالات امضاء محمد حسن«درج شده‌اند لذا باید مدیر روزنامه را همان‌ محمد حسن خان اعتماد السلطنه دانست.و اما اعضاء اداره روزنامه عبارت بودند از:میرزا علی خان نائینی و بعدا مرحوم میرزا محمد حسین ادیب ملقب به ذکاء الملک دو نفر نویسندهء روزنامه بودند و ضمنا ذکاء الملک رئیس دار الطباعهء دولتی نیز بوده است.میرزا ابو تراب،نقاش مخصوص و نقاشباشی وزارت انطباعات‌ و میرزا سید احمد کاتب روزنامه و استاد حبیب الله استاد مخصوص طبع و ملا غلامحسین مذهب و استاد محمد حسین صحاف روزنامه بوده‌اند.» دورهء دوم روزنامهء«ایران»را باید از چهار سال‌ پیش از کودتای 1299 شمسی یاد کرد که تا سال‌پس از شهریور بیست نشر آن ادامه داشته است.در این دوره،مدتی مدیریت«ایران»را سید حسن اردبیلی و زمانی میرزا محمد خان ملک زاده،برادر بهاد عهده‌دار بوده‌اند. به استثنای مقدمه،متن اصلی به همان صورت چاپ سنگی است

روزنامه وقایع اتفاقیه

(10 کتاب)
وزنامه وقایع اتفاقیه نام دومین روزنامه فارسی‌زبان و روی‌ هم‌ رفته، پس از کاغذ اخبار و روزنامهٔ آشوری‌زبان زاهر یرادی باهرا، سومین روزنامهٔ ایران است. این روزنامه به دستور میرزا تقی خان امیرکبیر در تهران در دوران ناصرالدین شاه منتشر می‌شد. نخستین شمارهٔ این روزنامه در ۵ ربیع‌الاول سال ۱۲۶۷ هجری قمری (برابر ۱۸ دی ماه ۱۲۲۹ خورشیدی و ۸ ژانویه ۱۸۵۱ مسیحی) (سال سوم پادشاهی ناصرالدین شاه) به چاپ رسید. در این روزنامه، اخبار داخلی شامل خبرهای مربوط به پایتخت (اخبار دارالخلافه)، دربار و سفرهای ناصرالدین‌شاه، عزل و نصب‌ها و اعطای مقام‌ها، نشان‌ها و امتیازات چاپ می‌شد. در برخی شماره‌های آن، اعلان‌های رسمی دولتی در ورقه‌ای جداگانه چاپ و همراه روزنامه، توزیع می‌شد که به آن اشتهارنامه می‌گفتند. در برخی شماره‌ها نیز اخبار و رویدادهای شهرستان‌های ایران به چاپ می‌رسید (اخبار ولایات). در بخش اخبار خارجی، بیشتر اخبار مربوط به دگرگونی‌های سیاسی و اقتصادی کشورهای اروپایی به چاپ می‌رسید.

روزنامه طوفان

(11 کتاب)
روزنامه طوفان روزنامه یومیه‌ای بود که توسط محمد فرخی یزدی منتشر می‌شد. طوفان در طول مدت انتشار بیش از پانزده مرتبه توقیف و باز منتشر شده‌است. گاه نیز به سبب زندانی شدن فرخی، انتشار روزنامه دچار وقفه گردیده‌است. در مواقعی که روزنامه طوفان توقیف می‌شد، فرخی با در دست داشتن مجوز و امتیاز سایر روزنامه‌ها همچون «پیکار»، «قیام»، طلیعه آئینه افکار» و «ستاره شرق» مقالات و اشعار خود را منتشر می‌نمود. طوفان عنوان روزنامه داشته و در سال اول، هفته‌ای دو روز (جمعه و دوشنبه)، و در سال‌های بعد سه نوبت در هفته (دوشنبه و چهارشنبه و جمعه) منتشر می‌شده‌است. این روزنامه تا سال سوم چندین‌بار توقیف شد ولی فرخی به این زورگویی‌ها اعتنایی نداشته، افکار خود را در روزنامه‌های دیگر مانند: ستاره شرق، قیام، پیکار و... منتشر می‌کرد. طوفان در سال هشتم خود به مجله تبدیل شد اما این بار هم یک‌سال بیشتر دوام نکرد. بهای سالیانه طوفان 100 قران بوده است. تنها دوره کامل موجود طوفان در اختیار خانواده سیدابوالحسن حائری‌زاده یزدی(نماینده مجلس شورای ملی مشروطه) است. علاوه بر فرخی یزدی، نویسندگانی همچون احمد کسروی و ملک‌الشعرا بهار نیز در این روزنامه مطلب می‌نوشته‌اند.

هفته نامه صور اسرافیل

(3 کتاب)
صور اسرافیل از جراید معروف و مهم صدر مشروطیت بود. این هفته‌نامه را در حدود سال ۱۲۸۵ خورشیدی (۱۳۲۵ هجری قمری) جهانگیرخان شیرازی و قاسم‌خان تبریزی با همکاری میرزا علی اکبر خان قزوینی (دهخدا) منتشر می‌کردند. جذاب‌ترین بخش آن هفته‌نامه را ستون فکاهی آن دانسته‌اند که به عنوان «چرند و پرند» به قلم علی اکبر خان قزوینی (دهخدا) و با امضای «دخو» نوشته می‌شد. دهخدا مطالب انتقادی و سیاسی را با روش فکاهی طی مقالات خود منتشر می‌کرد و سبک نگارش آن در ادبیات فارسی بی‌سابقه بود و مکتب نوينی را در عالم روزنامه‌نگاری ایران و نثر معاصر پدید آورد. گفته شده است که صوراسرافیل اولین روزنامه‌ای بود که به طور رسمی در کوچه و بازار به دست روزنامه‌فروش‌ها و بيش تر به‌وسیلهٔ كودكان به فروش می‌رفت، و از این رو در بیداری مردم تأثیری به سزا داشت.

مجله خواندنیها

(26 کتاب)
مجله خواندنیها یکی از قدیمی‌ترین مجلات ایرانی بود که انتشار آن از ۱۳۱۹ آغاز شد و تا تابستان ۱۳۵۸ و حدود یک سال و نیم پیش از اعدام صاحب‌امتیاز و مدیر مسئول آن علی‌اصغر امیرانی پیوسته انتشار می‌یافت.در سالهای نخست، خواندنیها نویسنده‌ای بجز امیرانی نداشت. اما بعدها با رونق کار مجله، روز به روز بر تعداد نویسندگان و سردبیران و پرسنل مجله افزوده شد. افرادی چون امیر هوشنگ عسگری، نصرالله شیفته، ایرج نبوی، محمود طلوعی، ذبیح الله منصوری، مسعود برزین، حسین مکی، خسرو شاهانی و کریم رشتی زاده مطلب می‌نوشتند. خواندنیها، در طول دوره انتشار پیش از انقلاب، بارها از سوی ساواک مورد توقیف قرار گرفت. توقیف سال ۱۳۲۱ و ۱۳۴۸ از طولانی‌ترین دوره‌های توقیف مجله بود.خواندنیها برای آخرین بار در مرداد ۱۳۵۸ چاپ شد. توقیف نهایی خواندنیها به خواست خود امیرانی صورت گرفت.

روزنامه جنگل

(7 کتاب)
روزنامه جنگل در سال 1294 شمسی یعنی حدود نود و هفت سال پیش شروع به انتشار نمود و در آن مواضع و مکنونات قلبی سران نهضت جنگل به چاپ می رسید.

مجله الکترونیکی جنگ جهانی دوم

(24 کتاب)
در این مجله سعی شده است تا به صورت بیطرفانه وقایع آلمان و جنگ جهانی دوم بررسی شود. تألیف این مجله توسط اعضای انجمن نازی سنتر و بدون هیچ چشم داشت مادی صورت گرفته است.

هفته نامه بازار بورس دات کام

(62 کتاب)
فارکس سابق

مجله فکاهیون

(4 کتاب)
مجله فکاهیون به سردبیری ابوالقاسم صادقی از بهمن سال 1361 با نام مجله توفیقیون انتشار یافت که پس از چهار شماره به مجله فکاهیون تغییر نام یافت . فکاهیون تا مهر 1369 به مدت نه سال منتشر می شد و تا مدت ها تنها نشریه طنز در کشورمان بود.

فصلنامه تخصصی علوم سیاسی

(13 کتاب)
فصلنامۀ تخصصی علوم سیاسی (علمی-پژوهشی) دانشکدۀ حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، حاصل تلاش در راستای عرضۀ اولین نشریۀ تخصصی علوم سیاسی به صورت علمی – پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی است.

ماهنامه درسهایی از مکتب اسلام

(45 کتاب)
ماهنامه ديني ، اجتماعي ، علمي

ماهنامه‌ پیمان

(7 کتاب)
پیمان عنوان ماهنامه ای است که توسط احمد کسروی و یارانش در آذر ماه سال 1312 منتشر می شده است.

ماهنامه مشت آهنین

(10 کتاب)
نخستین مجلۀ الکترونیکی رایش سوم

ماهنامه پیام یونسکو

(8 کتاب)
نشریه‌ای که به ۳۵ زبان و خط بریل بنابر توافق یونسکو منتشر می‌شود. هدف از انتشار این نشریه دسترسی به هدفهای سازمان یونسکو بر پایه همکاری ملل جهان با یکدیگر از طریق تعلیم و تربیت و علم و فرهنگ در حفظ صلح و امنیت عمومی و رعایت عدالت، قانون، حقوق انسان و آزادی‌های اساسی برای همگان می‌باشد.

صفحه (16): « < 1 2 3 
شرح نزولیصعودی تاریخ نزولیصعودی دریافت نزولیصعودی امتیاز نزولیصعودی حجم

فصلنامه نامه فلسفه - شماره ۲

سید موسی دیباج مجموعه مقالات فلسفی شامل مباحث بنیادین از قبیل هرمنوتیک ٬ پدیدار شناسی ..

۰۵.۱۲.۱۳۹۳, ۱۹:۰۱
274
5.57 از 6
(7 رای)
5,61 مگابایت

فصلنامه نامه فلسفه - شماره ۱

سید موسی دیباج نامه فلسفه تریبون فلسفی ایران است که محل ابراز اندیشه ها و تاملات فلسفی ..

۲۷.۱۱.۱۳۹۳, ۱۷:۰۳
554
5.63 از 6
(16 رای)
5,16 مگابایت

مجله خبری - شماره 56 - انجمن جامعه شناسی ایران

انجمن جامعه شناسی ایران

۰۳.۱۲.۱۳۹۳, ۱۴:۲۹
126
4.67 از 6
(3 رای)
2,74 مگابایت

نشریه حیات طیبه - شماره 49

بنیاد شهید و امور ایثارگران

۱۸.۱۰.۱۳۹۳, ۱۶:۳۴
1
رتبه دهی نشده
3,38 مگابایت

نشریه حیات طیبه - شماره 63

بنیاد شهید و امور ایثارگران نشریه حیات طیبه، هفته نامه ای تمام رنگی در خصوص سیاست و فره..

۱۸.۱۰.۱۳۹۳, ۱۵:۲۱
1
رتبه دهی نشده
3,02 مگابایت

نشریه حیات طیبه - شماره 148

بنیاد شهید و امور ایثارگران

۱۷.۱۰.۱۳۹۳, ۱۶:۳۲
0
رتبه دهی نشده
410,01 کیلوبایت

نشریه حیات طیبه شماره 76

بنیاد شهید و امور ایثارگران

۱۶.۱۰.۱۳۹۳, ۱۶:۲۷
0
2 از 6
(1 رای)
1,34 مگابایت

گاهنامه‌ی خرمگس - شماره‌ی 1

نشریه فلسفی-اجتماعی خرمگس هیئت دبیران: شیرین دخت دقیقیان، رامین جهانبگلو، اسفند..

۲۶.۱۰.۱۳۹۳, ۰۱:۵۵
303
4.38 از 6
(8 رای)
1,39 مگابایت

نشریه اصلاح - شماره 17 - ویژه نامه معنویت

جماعت دعوت و اصلاح ایران

۱۹.۱۰.۱۳۹۳, ۰۱:۰۱
128
5.75 از 6
(4 رای)
3,68 مگابایت

ماهنامه کارآفرینی ستکا

شماره مهرماه ماهنامه کارآفرینی ستکا منتشر شد. در این شماره مقالاتی را تحت عناوین زیر بخ..

۰۱.۱۰.۱۳۹۳, ۱۶:۵۷
186
3.5 از 6
(4 رای)
2,14 مگابایت
صفحه (16): « < 1 2 3 


Powered by You