رسته‌ها
سه آهنگساز
شرح حال واگنر، برلیوز و موتزارت
سه آهنگساز
شرح حال برخی از آهنگسازانی که نامشان در این کتاب آمده، تفسیر اپراها و آثار مهم این سه آهنگساز و سرانجام توضیح واژه های موسیقی متن کتاب، این مجموعه را تکمیل می کند.
بیشتر بخوانید
کنسول افتخاری
رمانی خیره کننده و پر از تعلیق از گراهام گرین
کنسول افتخاری
داستان کتاب ماجرای گروهی در یکی از شهرهای کوچک آرژانتین را روایت می کند که نقشه‌‌ ربودن سفیر آمریکا را می‌کشند، اما به‌اشتباه کنسول افتخاری#انگلستان را می‌ربایند! این شخصیت‌ها، ناجوانمردانه، نمایشی پوچ از شکست، امید، عشق و خیانت را در برابر هرج‌ومرج سیاسی بازی می‌کنند.
بیشتر بخوانید
خاطرات یک مترجم
زندگی‌نامه و خاطرات محمد قاضی
خاطرات یک مترجم
خاطرات یک مترجم ضمن آنکه از رنج‌ها و مرارت‌های بی‌شمار نویسنده اش در طول حیاتش سخن می‌گوید، سرشار از شوخ‌طبعی‌های زیرکانه و نکات نغز از زندگی اوست. انتخاب‌های قاضی، کتاب‌هایی برای تمام اعصار است.
بیشتر بخوانید
تاریخ مصر قدیم
نگاهی به سرزمین مصر در دوران ماقبل تاریخ و امپراتوری جدید آن
تاریخ مصر قدیم
این مجموعه در دو جلد تالیف شده است که جلد اول در هشت فصل، به وضعیت مصر در دوران ماقبل تاریخ تا پایان امپراطوری میانه و دومین دوره فترت می‌پردازد و در جلد دوم در پنج فصل، به امپراطوری جدید مصر در سیاست داخلی و خارجی، تمدن و هنر و .. پرداخته شده است.
بیشتر بخوانید
تاریخ سینما
منبعی مفید برای دانشجویان رشته سینما
تاریخ سینما
کتاب حاضر به علت تحلیلی بودنش بیشتر به کار خوانندگانی خواهد آمد که آشنایی گسترده ای با تاریخ سینما دارند و فیلم زیاد دیده اند. به این معنی که نویسنده فرض را بر این گرفته است که خواننده کتابش با محتوای فیلم ها آشناست.
بیشتر بخوانید
مشاهده همه

تازه‌ترین کتاب‌های رایگان

مشاهده همه

تازه‌ترین کتاب‌های فروشی

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.