رسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

[quote='behdad1970']سپاس فراوان از اسکن این آثار گرانبهای ملی درود بر دوستانی که این نشریات زیرحاکی را از پستوی خانه ها بیرون میکشند و برای ما آپلود میکنند[/quote] خواهش می کنم ، سپاس .
یکی از بهترین کتابهایی است که در زندگانیم خوانده ام. تنها کتابی بود که هنگام خواندن بخشی ازان قلبم بشدت می زد و همزمان دچار هیجان و ترس از واقعه پیش رو بودم !
كتابي بسيار عالي.اما چه خوب مي شد اگر مي تونستيد ترجمه ي شاهكار احمد شاملو رو تو وب قرار بديد.
لطفا آثار بیشتری از میلان کوندرا را قرار بدهید. اگر امکان داره کتاب 1 مرد اوریانا فالاچی رو با ترجمه دیگری غیر از گلرویی قرار بدهید. چون با این ترجمه ش سبک ژورنالیستی فالاچی را به باد فنا داده!
1984 برايم يكي از محبوبترين آثاري است كه تاكنون مطالعه كرده ام. پيشنهاد ميكنم دوستاني كه اين كتاب را خوانده اند.حتما كتاب New brave world (در ايران:دنياي قشنگ نو)آلدوس هاكسلي رو هم مطالعه كنند. مقدمه اريك فروم هم بر 1984 خواندني است.پيشن
بسیار عالی.لطفا کتابهای ژان ژاک روسو بخصوص اعترافاتش رو هم بزارید و کتابهای ولتر هم همچنین.
جنايات و مكافات رو من در 11 ساعت متوالي بدون ترك مطالعه خواندم. كتابي با برشهاي اعجاب اور از روح بشري.جالب است بدانيد بيش از 90 درصد كتاب تقريبا 800 صفحه اي در فقط 8 روز مي گذرد.و اين ضرباهنگ سريع و نفس گير داستايوفسكي را مي رساند. مطالعه
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک