دسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

تلوزیونی که زمانی در خاورمیانه و منطقه پیشرو بود الان شده صدا و سیمای ورشکسته با تبلیغات ظرف نگهداری رب گوجه !
این که خون کوروش و داریوش تو رگهامونه و یه اریایی اصیل! هستیم یا خون چنگیز و تیمور رو در دی ان ای هامون به یادگار داریم یا سیدیم ابوعرب!... فقط با آزمایش دی ان ای امکانپذیره. بقول سهراب سپهری: نسب من شاید به زنی فاحشه از شهر بخارا برسد...
همین که آثار تاریخی کشور رو مثل قبر رضاشاه ویران نکرد جای شکرش باقیه.
شاعر پیشه گی از پرستیژهای کلاسیک شاهان و حاکمان ایرانی بوده و هست (البته در حاکمان بی لیاقت شایع تره). معمولا اغلب اشعار را کس دیگه میگفت و بنام سلطان نشر میشد.البته والله اعلم..
با تشکر از اپلود کننده.بخاطر این کتاب ارزشمند
لغت نامه دهخدا بصورت اپلیکیشن درومده بود و خیلی خوب و کاربردی بود اما متاسفانه نوادگان مرحوم دخو و موسسه دهخدا از سازنده ش شکایت کرد و اون اپ جمع اوری شد.مبارزه با تکنولوژی بنام کپی رایت برای پول!
ابولولو همون حاجی فیروزه
بعید میدونم احادیث مربوط به شطرنج واقعی باشن و احتمال جعلی بودنشون هست. در غیر اینصورت اهل بیت چون شطرنج بلد نبودند یا اهل بازی نبودند بکل حرام اعلام کردند و خلاص.
سلمان از روشنفکران زمان خود بود.بیشتر مفاهیم کلیدیِ اسلام توسط سلمان به محمد دیکته شده و سلمان در پشت پرده ی اسلام نقش بزرگی داشته. تامل در واژه ی ( مسلمان) باز هم نقش سلمان رو گوشزد میکنه.
نتیجه 9 دی این میشه که سالها بعد درسالروزش دم خودش رو گاز میگیره و مردم با خشمی بیشتر به خیابانها میریزنوبی تدبیری + بی بصیرتی. تمومی نداره

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک