رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

نگاهی نوین به تاریخ دیرین ترک های ایران

نگاهی نوین به تاریخ دیرین ترک های ایران
امتیاز دهید
5 / 4
با 26 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4
با 26 رای
هنوز توضیحاتی برای این کتاب ثبت نشده
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
HeadBook
HeadBook
۱۳۹۲/۰۷/۲۳
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی نگاهی نوین به تاریخ دیرین ترک های ایران

تعداد دیدگاه‌ها:
6
نویسندهء این کتاب اصلا تاریخدان نیست عزیزان. خواهش میکنم به برای دونستن تاریخ به تاریخدان‌ها مراجعه کنین و از شبه تاریخ‌های از این دست، دوری کنین.
این کتاب با قلمی شیوا و ساده و روان و مشحون از حقایق تاریخی نگارش یافته است، نویسنده ی دانشمند و محترم این کتاب پان ترکیست نیست و عاشق وطن و ملّیتِ سرافراز ایرانی خویش است
آنکه به صد زبان برآید سوسن
کِی شُکرِ بهار، اَدا تواند کردن
این نشر اختر جز کتاب های پان ترکی چیز دیگری چاپ نمی کند
از استاد رحمانی فر به دلیل تالیف این کتاب نهایت تشکر را دارم.
به جای خواندن این کتاب بی ارزش کتابهای تاریخ امپراتوری صحرانوردان اثر رنه گروسه .تاریخ ترک های اسیای میانه اثر بارتولد را مطالعه نمایید
با سلام خدمت نویسنده عزیز این کتاب. شما که دارای اطلاعات کافی در مورد آذربایجان هستید چرا زمانی که می خواهید نام آذربایجان ایران را ببرید آن را با لفظ غلط و اشتباه (آذربایجان جنوبی) ذکر میکنید. مگر نه اینست که اصلا جایی بخ نام آذربایجان شمالی وجود ندارد که بخواهد جنوبی آن هم باشد. آن سرزمینی که شما به نام آذربایجان شمالی از آن نام میبرید نامش آران است. شما بهتر است نگاهی به نقشه های 150 سال پیش بیاندازید تا متوجه حقایق شوید .نیاز نیست به هزاره چارم قبل از میلاد بروید. ممکن است مسیر خود را گم کرده و حتی هویتتان را نتوانید به درستی پیدا کنید.
نگاهی نوین به تاریخ دیرین ترک های ایران
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک