رسته‌ها
آیا شاه شوهر داشت ؟
امتیاز دهید
5 / 2
با 283 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 2
با 283 رای
آیا شاه یک همجنس باز بود؟ آیا شاه از بین معدود افرادی است که دوجنسی به دنیا می آیند و علی الرغم داشتن خصوصیات و آلات مردانه از هم جنس خود استفاده میکند؟ اینها و صدها سوال دیگر که این روزها در تمام جراید منتشر و حتی بعضی از کتاب های درباره آن رقم زده شده است هرگز جواب کاملا روشنی نمیتواند بدست ما بدهد زیرا هرگز مدرک قاطع و رسمی در این مورد نداریم.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
113
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
khar tu khar
khar tu khar
1392/02/19
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی آیا شاه شوهر داشت ؟

تعداد دیدگاه‌ها:
259
سلام دوستان خواندن هیچ کتابی بدون حکمت نیست اگر علاقه دارید حتما بخونید.
داشتم رد میشدم گفتم یک سلامی خدمت دوستان قدیم عرض کنم و همچنین از بعضی کامنت‌گذاران چندین سال پیش بپرسم، آیا پس از اشنایی با سعید طوسی و ماجرای باجناق گیت و خون‌کاسبی‌های شادی امین، احیانا نظرشان عوض نشده؟!
واقعا برای نویسنده این کتاب متاسفم. از عنوان این کتاب مشخص هست که نویسنده این کتاب فردی روانی و کم عقل بوده است.چنین کتابهایی نه تنها آبروی ایران را می برد بلکه دروغ ها و مهملاتی کثیف را نیز به ایران و ایرانی نسبت می دهد.بر ناشر و نویسنده این کتاب واقعا متاسفم.اینها چطور می خواهند در برابر پیشگاه خدا طلب بخشش کنند؟؟در حالی که آبروی یک انسان و تهمت به کسی شوخی نیست.حال چه این انسان شاه باشد و چه کس دیگر.دروغ بافی درباره یک انسان و تهمت به او کم چیزی نیست.
این هم از آن هرزه گوئى ها و از دسته روزى نامه هائیست که در قبال دریافت مزد مطابق روال مزدوران منتشر شده و کم هم نیستند. دیروز بر حسب اتفاق در یک کلیپ یوتیوب مشاهده کردم که چگونه اکثریت نظریه هاى بینندگان ( comments) در قبال مجرى برنامه سراسر هرزه گوئى بود. مجرى از طرف یکى از تلفن کنندگان مورد توهین و فحش قرار مى گیرد و بدبختانه این عده (نظریه پردازان ایرانى) حرکت زشت تلفن کننده را با کامنت هاى خود مورد تایید قرار مى دهند٬ واقعا ما داریم به کجا مى رویم؟
خوب یا بد بودن محمدرضا شاه پهلوی به کنار، پرسش من آنست که کتابناک چرا به انتشار چنین هرزکتاب‌هایی می‌پردازد. کتابناک آیا نباید سنجه‌ای برای انتشار کتاب‌ها در نظر بگیرد؟ کتابناک گیرم که کاری به زشت‌گویی نویسنده‌ی این کتاب ندارد، ولی آیا نباید بنگرد و ببیند کتابی که ادعای تاریخی بودن دارد، به ادعاهای خود ارجاع داده است یا نه؟ انتشار هرزکتاب، نه اشاعه‌ی فرهنگ، که تبلیغ اندیشه‌های پوچ و توخالی است. به تحقیق نمی‌گویم ولی به گمان می‌توانم بگویم سپاه سایبری از گذاردن نظر در پای نوشتارهای همه‌ی سوراخ‌سمبه‌های فضای مجازی فراتر رفته و از تارنماهای آزاد و مردمی‌ای مانند کتابناک سواستفاده می‌کند تا هرزه‌درایی کند. البته تا آن‌جا که می‌دانم جناب «خرتوخر» -بازگذار این کتاب- از چنین انگی مبرا هستند ولی در این چندماه، نیمی از کتاب‌های جدید کتابناک، کتاب‌های سرهم‌بندی شده است. دوستان کتابناکی، این‌گونه هم به نام خود جفا می‌کنید هم به فرهنگ هم به کسانی که در پی علم و فرهنگ هستند، به ویژه نوجوانان و جوانانی که هنوز فرق بین سره و ناسره، علمی و غیرعلمی، معتبر و نامعتبر را نمی‌دانند.
عده ای از روی عقده گشایی چندین هزار مطلب آماده مانند هرزنامه و اسپم در فضای مجازی منتشر می کنند بعد از فتنه 57 گروهک ها و فرقه های ضدایرانی با ابداع صدها دروغ شاخدار به هم منبع قرض می دانند و با انواع عقده گشایی ها و تهمت ها سعی میکنند با اتهامات جنسی به دیگران نظرات خویش را درست و حق جلوه دهند.
آنان خود به دلیل فساد اخلاقی و ذهنی مریض و بیمار جنسی به خلق اتهامات جنسی با تکیه بر فانتزی های جنسی خویش می پردازند
تمام این اتهامات فقط یک نوع تعرض سیاسی بوده و هست.
هنوز نفهمیدیم که زندگی شخصی انسانها محلی برای عقده گشایی و ابراز احساسات ما نیست. بجای تجزیه و تحلیل مدیریت کشور توسط شاه و نقد وظایف او به قضاوت زندگی شخصی او میپردازیم و چنین دروغهایی می بافیم. البته همین دروغها باعث شده که ما سراغ حقیقت بریم و متوجه بشیم حکومت شاه بدون شک بهترین حکومت ایران پس از اسلام بوده. روحش شاد باد
عنوان و خود کتاب با ان نویسنده قلم به مزد.. تهوع اور ترین کتابی است که تا حال دیده ام:!:!
دقیقا.
من این کتاب را نخوانده ام تا به حال و هرگز هم راضی نیستم چشمم به چنین یاوه گویی هایی بیفتد.
وای به حال کسانی که اجازه منتشر شدن این کتاب را در سالهای اولیه پس از انقلاب داده اند.
[quote='gelaziya']شاه هرچی که بوده یکی از باشرف ترین و میهن دوست ترین و رحم دلترین ایرانیانی بوده که در ۵۰۰ سال گذشته ایران به خودش دیده..فعلا که گرفتار جاروجنجال مجازی تازه ملاشده ها و سواد زده های دوزاری انلاینی هستیم..یعنی زمانی به کنه حقیقت شخصیت بزرگمردی چون شاه میرسیم که یک جو مطالعاتی اکادمیک و علمی در کشور غالب باشه تا میدانی برای جفتک زدنهای بی مخ های چاله میدونی نماند که با قلمی کردن استفراغ ها و تهوع های خودشان در فضای مجازی یا روی کاغذهای یارانه ای وزارت ارشاد بخواهند خدشه ای به حقیقت وارد سازند...متاسفانه باید منتظر دست کم چند دهه آینده باشیم چون در شرایط حاضر آروغ آدم های روان بریش به جای هرگونه تامل و تفکر انتقادی غالب شده .بنابراین به همین کفایت کرده و دم فرو میبندیم...[/quote]
از شرف و نسب محمّدرضا و قبلی‌اش همین بس که در نگهداری ستوران چپاولگران اموال ملت زجر دیده چیزی فروگذار نمی‌کردند و حقا مسؤلیت اسطبل سفارت هلند برایش کفایت می‌کرد و همدمی آنان لایغش بود تا به تاراج گذاشتن ناموس وطن.
آیا شاه شوهر داشت ؟
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک