Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

رود راوی

رود راوی

برگزیده بنیاد هوشنگ گلشیری
بعنوان بهترین رمان مطلق سال 1382

خلاصه داستان
فرزند یکی از رهبران فرق مذهبی غیررسمی برای تحصیل پزشکی به شهر لاهور می‌رود تا بتواند در آینده به سایر اعضای فرقه خدمت برساند.وی (که خود راوی قصه نیز هست) اما ...

ابوتراب خسروی (زادهٔ ۱ فروردین ۱۳۳۵ هـ.ش ـ فسا، فارس) نویسندهٔ معاصر ایرانی است. ابوتراب خسروی در سال ۱۳۳۵ در شهر فسا متولد شد . پدرش نظامی بود ؛ به همین دلیل سال‌های جوانی او در شهرهای مختلف ایران گذشت . در سال‌های ۱۳۴۸ و ۱۳۴۹ در دبیرستانی در اصفهان درس می‌خواند و شاگرد هوشنگ گلشیری ، نویسنده‌ی فقید ایرانی بوده‌است . او لیسانس آموزش ابتدایی دارد و سال‌ها در شیراز به کودکان عقب‌ماندهٔ ذهنی آموزش می‌داده است . در حال حاضر بازنشسته شده و در شهر شیراز زندگی می‌کند . خسروی متأهل است و سه فرزند دارد . آثار ابوتراب خسروی از مضامین سوررئال با تکیه بر ویژگی‌های رمان پست مدرن مایه‌ور است . او با احاطهٔ نسبی بر ادبیات کهن ، دارای نثری پخته و قوی است . در آثار خسروی زبان ویژه‌ای را می‌بینیم که تمایل به باستان‌گرایی ، کهن‌الگویی و بازگشت به زبان متون مقدس دارد . نوشته‌های او بوی رویا و اسطوره می‌دهند و به همین دلیل «همه‌زمانی» و «همه‌مکانی» است ؛ زمان در آثارش می‌شکند ؛ آثار خسروی انسان را به درنگ ، اندیشیدن و استغراق در واژه‌ها دعوت می‌کند . موضوعاتی مثل هستی ، مرگ ، عشق و انسان که با استحاله‌های پی در پی در آثار وی وجود دارند از موضوعات اصلی کارهای اوست .

حق تکثیر:
نشر قصه - چاپ سوم 1385

» کتابناکهای مرتبط:
کتاب ویران
ربه کا
الهه شرقی

نسخه ها
4.8 / 5
با 19 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۲/۰۴/۱۷


پاسخنگارش دیدگاه
simin
Publisher
نقل قول از angelbec:
باسلام
چطور میتونم داستان رو دانلود کنم؟
مرسی


با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد.نقل قول  
angelbec
Member
باسلام
چطور میتونم داستان رو دانلود کنم؟
مرسی
نقل قول  
mehrbanoo
Member
من لینک این کتاب رو میخوام . نرسیدم زود بگیرمش . طرح بزرگ رو هم میخوام . ممنون
نقل قول  
koohsar62
Pro Member
ممنون دوست عزیز به خاطر این کتاب ارزشمند خواندنش رو به کسایی که دنبال خواندن داستانهای متفاوت هستند توصیه میکنم .
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You