با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

نسخه ها
4.8 / 5
با 12 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۱/۱۰/۲۴


پاسخنگارش دیدگاه
sara-sina
Publisher
نقل قول:
لطفا" لینک رو آزاد کنید


لینک به علت شکایت ناشر بسته شده.فعلا امکان آزاد کردن این لینک وجود ندارد
نقل قول  
rain_rainy71
Pro Member


مدار صفر درجه رمانی سه‌جلدی نوشته احمد محمود است.این رمان درباره وقایع انقلاب ایران است که حوادث آن در شهر اهواز اتفاق می‌افتد. شخصیت اصلی این کتاب باران نام دارد.

<<به‌گفته عطاالله مهاجرانی وزیر ارشاد وقت ایران؛ قرار بود در جشنواره بیست سال ادبیات داستانی در ایران که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار کرد، جایزه ویژه هیأت داوران به این کتاب اختصاص یابد اما به‌دلیل مخالفت سید علی خامنه‌ای رهبر ایران این جایزه اهدا نشد. مهاجرانی می‌نویسد: «تنها نقطه مقاومت شما رمان مدار صفر درجه احمد محمود بود که از قضا به عنوان رمان برگزیده?بیست سال ادبیات داستانی انتخاب شده بود و من هیچ‌گاه نگاه بهت‌زده و غم‌آلود احمد محمود را از یاد نمی‌برم...حتما به یاد دارید فرمودید این رمان ضد جنگ است. گفتم مگر شما ضد جنگ نیستید؟! جنگ یک شر ناگزیر است و نه یک خیر لازم.»

لطفا" لینک رو آزاد کنید
نقل قول  
arminjoon
Member
عاشق این کتابم مخصوصا اینکه تو شهر من میگذره
نقل قول  
arminjoon
Member
داستان توی یک خانواده فقیر جنوبی جریان داره . پدر باران فوت کرده و او ناچار دست از کار کشیده و شاگرد سلمانی شده است . خواهرش بلقیس و شوهرش نوذر نیز با آنها زندگی می کنند و بچه دار نمی شوند. برادرش برزو برای یک ارتشی کار می کند و به خانواده پشت کرده و .... جریان فقر خانواده بزرگ شدن باران در بازار اعتصاب دانشجویان اعتراض مردم خوزستان در این مورد که پست های مهم در دست غیر خوزستانی هاست و ... می باشد
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You