Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

مرزهایی برای کودکان

مرزهایی برای کودکان

بچه‌های «سرسخت» یا «كله‌شق» كودكانی طبیعی هستند كه رفتاری افراطی دارند و دادن نظم و انضباط به آنها دشوار است.كودكان كله‌شق را نباید بخشی از یك توطئه برای دشوار كردن زندگی دیگران دانست. آنها بیش‌تر و سخت‌تر آزمایش، و طولانی‌تر مقاومت می‌كنند، بلندتر اعتراض و بیش‌تر مظلوم‌نمایی می‌نمایند و ناراحتی‌ها را بیش‌تر از چیزی كه بتوان تصور كرد نزد خویش نگه می‌دارند. آنها دیگران را به حركت درمی‌آورند و كودكانی نیرومند هستند كه موجب واكنش شدید در دیگران می‌شوند.آن‌ها فقط كاری‌را می‌كنند كه بچه‌های كله‌شق می‌كنند.
بسیاری از كودكان كله‌شق تنها «خودشان هستند». مشكل واقعی هماهنگی نامناسب و بد میان خلق و خوی كودك و شیوه‌های انضباتی والدین است. ابزارهای‌ انضباتی والدین برای این كار مناسب نیست. در نتیجه قابل پیش‌بینی است كشمكش و جنگ.
كتاب حاضر حاوی راه‌كارهایی در زمینة ایجاد حد و مرزهایی برای كودكان سرسخت یا اصطلاحا «كله‌شق» بین 2 تا 12 سال به منظور تعلیم و تربیت بهتر آنهاست كه نگارنده بر اساس تجربیات خود به نگارش درآورده است.این کتاب به شما کمک می کند که این تطابق و تناسب میان ابزارها و خلق و خوی کودکانتان را بهبود بخشید و اطلاعاتی برایتان فراهم می کند و ابزارهایی را که نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد تا به وسیله ی آن ها کودک کله شق خود را درک کنید ، رفتارهای نادرست او را و نبرد قدرتی را که میان شما در جریان است متوقف سازید و مجموعه روشنی از قوانین و اصول را با قابل فهم ترین شیوه به آن ها بیاموزید.

» کتابناکهای مرتبط:
هنر گفتگو با هر کس در هر جا
باهوش بار آوردن کودکان به زبان آدمیزاد
فقط شش ثانیه برای استخدام فرصت دارید

نسخه ها
4.4 / 5
با 8 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۷/۰۲/۰۷


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You