رسته‌ها
شنود اشباح - جلد ۱
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 90 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 90 رای
م‍روری‌ ب‍ر ک‍ارن‍ام‍ه‌ ام‍ن‍ی‍ت‍ی‌ س‍ازم‍ان‌ م‍ج‍اه‍دی‍ن‌ ان‍ق‍لاب‌ اس‍لام‍ی‌

شنود اشباح، نام کتابی است از رضا گلپور، که در رابطه با وزارت اطلاعات دولت خاتمی با نگاهی انتقادی نگاشته شد. این کتاب با واکنش‌های شدیدی روبرو شد. نویسنده کتاب به خاطر چاپ آن چندین ماه بازداشت شد و سرانجام به دلیل اتهامات امنیتی و تبلیغ علیه نظام، به جزای نقدی محکوم شد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
993
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
hanieh
hanieh
۱۳۹۶/۰۳/۱۳

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی شنود اشباح - جلد ۱

تعداد دیدگاه‌ها:
21
اظهاراتی مغشوش و فقط برای تخریب که البته برد زیادی نداشت و نویسنده اش هم جاسوس موساد بود. جالبه که هر چی تندرو ها بیشتر تندروی می کنن گند کارشون بیشتر درمیاد.
زنده باد اسلام،پاینده باد دین اسلام.
این ادم یه جنایتکار به تمام معنا و ننگ انسان و انسانیت بوده.اگر به هر دلیلی از نتایج انقلاب راضی نیستن بعضیا ،دلیل ننیشه از ادمکشهای قبل انقلاب حمایت کنن اخه.بی اصول بودن بدبختیه.یجا دم از حقوق بشر نیزنن بعضیا،بعد یجا دیگه از ادمکش درجه اولی چون این حمایت میکنن.برین کنیته مشترک ضد خرابکاری رو ببینین.برین بخونین.بی حب و بغض.جنایت جنایته.هر کی با هر عنوانی انجام بده فرق نداره.ادمکش ادمکشه.
مرد شجاعی بود که زد تو دهن هر چه خائن به این مملکته[/quote]
نویسنده این کتاب بعد از نوشتن این کتاب شکار موساد شده یا قبل از نوشتن ،و به دستور انها گل کاشته؟
چندسالی است به بهانه فتنه گر و ارتباط با فتنه گران زندانها را مملو از زندانیهای سیاسی کرده اند حال که کرم از خود درخت است. تا مدتی قبل وقتی خبری از دستگیری جاسوسی می دادند، همراه با آن مستندی از اعترافات جاسوس مربوطه در رسانه میلی پخش می کردند. حال که نویت جاسوسان خودشان شده سکوت اختیار کرده اند. چندی پیش ارتباط 2 مداح با جاسوس زن اسرائیلی سفارت فرانسه و حالا هم جاسوسان موساد عماریون!!! خواهر زادۀ شریعتمداری!!!! که سالهاست با تیترهای کیهان تامین کننده منافع اسرائیل در ایران بوده! اوایل فقط در حد یک حدس بود اما گویا واقعیت داشته!
مثل اینکه نویسنده این کتاب به اتهام جاسوسی برای موساد چند وقتی هست بازداشت شده
گلپور با عکس العمل های شدید برخی چهره های امنیتی، قضایی جبهه اصلاحات مواجه گردید.
در دوران ریاست جمهوری دکتر محمود احمدی نژاد (با نام اصلی صباغیان)، رضا گلپور با بررسی سوابق فعالیتهای برخی مدعیان ارتباط با امام زمان(عج) در انجمن قاعدین موسوم به حجتیه درهمگرایی با برخی عناصر ساواک ستمشاهی وسازمان محاربین خلق ایران پرداخت. پس از شکایت دولت احمدی نژاد از مداح اهل بیت حاج منصور ارضی، در نامه ای خطاب به رییس جمهور به انتقاد از تغییر مشی احمدی نژاد و برای نمونه در بکارگیری محمد رضا رحیمی که سالها در خدمت شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی و مسئول انتخاباتی او در رقابت با احمدی نژاد بود، به عنوان معاون اول خود پس از مخالفت رهبری با معاون اولی مشایی پرداخت.
پس از انتشار نامه فوق در پایگاه عماریون و با طرح شکایت محمدرضا رحیمی، رضا گلپور جهت اجرای حکم 91 روز حبس صادره توسط دادگاه، امروز به زندان رفت.
رضا گلپور ساعتی قبل از حضور در واحد اجرای احکام گفت: خدا را شکر می کنم که گذر زمان از ابتدای دهه 80 تا فتنه سال 88 صحت استنتاجات مورد اشاره در کتاب شنود اشباح و نقدهای تکمیلی آن درهمگرایی عناصر نفوذی در دولت با دشمنان به ویژه شخص میرحسین موسوی و تیم اطلاعاتی حول او به اثبات رساند، امیدوارم با سیاستهای قوه قضاییه که برای اتهام چاپ چند ساعته یک نامه در آذر 89 در آبان 93 محکومیت اینجانب اجرا می گردد، وضعیت رسیدگی به اتهامات جناب آقای شاکی اینجانب نیزبا تبرئه ایشان مختومه گردد.
رضا گلپور در کتاب شنود اشباح و در پاسخ به نقد های آن؛ به بررسی سوابق مرتبطین با تیمسار منوچهر هاشمی رییس اداره ضد جاسوسی (هشتم) ساواک با دفتر اطلاعات و تحقیقات نخست وزیری با محوریت کامبیز قنبری معروف به خسرو تهرانی، محمد کاظم پیرو رضوی، جواد قدیری کفرانی معروف به مدرسی، سعید حجاریان کاشی معروف به مظفری، محمد محسن سازگارا، مسعود کشمیری، منوچهر قربانی فر معروف به گوربی، حبیب الله داداشی معروف به مستدعی، به ویژه برخی اعضای سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در قضایای مبهمی نظیر حمله نیروی مخصوص دلتا به طبس؛ کودتای نقاب (در پایگاه شهید نوژه)؛ ترکیب ستاد ضد کودتای نوژه؛ ترورهای دهه 60 به ویژه انفجار در ساختمان نخست وزیری در 8 شهریور و شهید سازی از عامل تروریست آن؛ سوابق احیای برخی لژهای فراماسونری نظیر لژ مولوی تهران در ازدواج زهرا کاظمی با میرحسین موسوی که لقب رهجوی رهنورد را دریافت نمودند و حضور تیم آمریکایی اسراییلی رابرت مک فارلین و آمیرام نیر و هیات همراه در هتل اینتر کنتینانتال تهران که به دعوت میرحسین صورت گرفت؛ مستندا پرداخته بود، که به جای پاسخ مستند یا نقد علمی به جمع آوری کتابهایش به دستور شخص سید محمد خاتمی رییس جمهور اصلاحات و تخریب وجهه گلپور و جلو گیری از نشر سایر کتابهایش نظیر کابوس در بیداری پرداختند.
PDF
شنود اشباح - جلد ۱
17 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک