رسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

دوستان عزیز! هدفم دفاع از نویسنده این تحقیق نیست! اما سبک شعاری و ناسزاگویی کاربر «الموت لاسرائیل» بهترین خدمت رو به نویسنده ی این تحقیق می کنه.
کاربر الموت لاسرائیل!!! چرا این قدر دور از موضوع حرف می زنید؟ بدون این که تعریف روشن فکر رو بدونید میاین الکی آسمون ریسمون می کنین! این نوشته که مثلاً عنوان تحقیق داره و به راحتی قابل نقد و رد کردن هستش.- چه ربطی به اصلاح طلب و اصلاح طلبی د
با انتشار اسناد آقای سیدمحمدرضا خاتمی مشخص شد که تقلب در انتخابات 88 حقیقت داشته، حالا معاونت سیاسی هر چقدر که دوست دارن کتاب چاپ کنن.
اظهاراتی مغشوش و فقط برای تخریب که البته برد زیادی نداشت و نویسنده اش هم جاسوس موساد بود. جالبه که هر چی تندرو ها بیشتر تندروی می کنن گند کارشون بیشتر درمیاد.
[quote='mahmahot']نقل قول از trident:یادش به خیر این کتابا که با تاخیر به دستمون می رسیدن دقیقا.تا وسطای سال بعضی کتابا نمیومد از سال بالایی ها می گرفتیم[/quote] چه روزگاری بود:-):-):-)
یادش به خیر این کتابا که با تاخیر به دستمون می رسیدن
البته منظور ایشون هارون یحیی هستش نه آقای صاحب خلق
در نهایت با گرویدن به مرام مارکسیسم زمینه اصلی خدمت به کشورشون رو از دست دادن.
نکته ای که تو این مجله های دنیای ورزش و کیهان ورزشی قدیمی جالب توجهه نوشتن نام ورزشکارا با تلفظ های عجیب و غریبه مثل بکن بوئر به جای بکن باوئر یا یادمه یه زمان کیهان ورزشی اسم دیوید سیمن رو دیوید سه آمان نوشته بود.:D

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک