چون رود جاری باش

مترجم:
✔️ رمان چون رود جاری باش مجموعه‌ای از قصه‌ها،‌ عقاید و نظرات پائولو کوئلیو، برشی عرضی در کالبدشناسی فعالیت‌های ادبی او،‌ و بازتابی زیبا از گستره‌ی آفرینش‌های این نویسنده‌ی برزیلی است. این قطعات،‌ مسیر نگاه آفریننده را تصویر می‌کنند،‌ و در این مسیر، همچون عکس‌هایی فوری از بخش‌هایی از زندگی، بر جزئیاتی از حقیقت مکث می‌کند؛ جزئیاتی که تبلور فلسفه‌ی ظریف است،‌ کسی که با همان صفای تماشای یک رود، به مشاهده‌ی هستی می‌نشیند و بی‌تردید. با نیت آشکار کردن راز و روش‌های انسان،‌ برای پیمودن مسیر زندگی. پائولو کوئلیو رسالت خود را تعریف قصه‌های انسان‌ها می‌داند. با نگاه به تعارض درونی همیشگی انسان،‌ که هم مرزها و حدود بی‌شمار دارد و هم روانی با پهنه‌ای بیکران.

حق تکثیر: آزاد

» کتابناکهای مرتبط:
شیاطین (جن زدگان)
The Trial
مرگ خوش

نسخه ها
PDF
حجم: 888 کیلوبایت
تعداد صفحات: 161
4.3 / 5
با 30 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 5
۱۳۹۴/۰۳/۲۲


پاسخنگارش دیدگاه
hasti amiri
Member
نویسنده ای حاذق

سیر ناپذیری از خواندن دست نوشته هایش
نقل قول  
pink floyd1
Member
بودلر میگه هوگو اثباتی بر این مدعاست که بزرگان هم میتوانند احمق باشند. این جمله در مورد کوئیلو هم صادقه
نقل قول  
Rahil70
Member
کتاب های پائولو کوئیلو همشون معرکه انکتاب های پائولو کوئیلو همشون معرکه انکتاب های پائولو کوئیلو همشون معرکه ان
نقل قول  
meran444
Member
پائولو کوئیلو از بنیانگذران عرفان های من در آوردی است . بله ، شکمت سیر باشد و در ویلاهای آنچنانی زندگی کنی آنوقت دم از عرفان زدن خیلی آسان است. اتفاقا اینها منفورترین انسانها در عالم بشریت هستند چون سرشان هم در آخور است و هم در توبره. ایشان اگر راست می گویند در جایی توضیح دهند جایزه ی نوبلی را گرفته اند صرف کدام کار خیر و بشر دوستانه نموده اند.
نقل قول  
او یکی از اثرگذارترین عارفان مغرب زمین است که کوشید میان دین و دانش آشتی برقرار کند. بسیاری از پژوهندگان، اندیشه های او را در زمینه «همه در خدایی» یا «وحدت وجود» با اندیشه های مولانا و پور عربی می سنجند.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You