با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

نسخه ها
4.1 / 5
با 26 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 5
۱۳۹۲/۰۳/۱۸


پاسخنگارش دیدگاه
mohammadparsa
Member
فکر کنم درست عنوان این کتاب نخبه کشی در جامعه شناسی باشه
نقل قول  
وقتی امکان دانلود نیست.از چی بگم
نقل قول  
yooshij
Member
بسیار متشکرم . کتابی است بسیار ارزشمند و مفید برای همه اهل مطالعه .
نقل قول  
manilarina
Member
دوست من خیلی ممنون. کتاب بسیار خوبی بود.
نقل قول  
moreak09
Member
کتاب به شرح قیامها و شورشهای مردمی ایران و نخبه هایی که سردمدار این جریانات بودند میپردازد و به قول نویسنده فقط شرح ماجرا را میدهد و به عهده خواننده است که خود قضاوت کنند که آیا این نخبگان مسبب شکست این قیامها بودند و یا جامعه و ولیکن چنانکه از نام کتاب مشخص است جواب پیشاپیش مشخص است. این کتاب در برابر اثر ارزشمند علی رضاقلی "جامعه شناسی نخبه کشی" تالیف شده و در حقیقت جوابیه ایست بر آن کتاب.
خواننده باید هر دو کتاب را بخواند و آنگاه خود به قضاوت بنشیند که آیا جامعه ایران قدرت تحمل نخبگانی را که میخواهند تغییراتی در چامعه ایجاد کنند را ندارد و یا اینکه این نخبگانند که سیر تحولات اجتماعی را به بیراهه میکشانند.
شاید بتوان گفت که کتاب "روشنفکران ایران" اثر دکتر میرسپاسی میتواند مکملی بر این دو کتاب باشد و اینکه در نهایت چه نخبگانمان و چه روشنفکرانمان از درون این جامعه برخواسته اند و همگی مان سروته یک کرباسیم.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You