Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

تاریخ سری جنایتهای استالین

تاریخ سری جنایتهای استالین

کتاب «تاریخ سری جنایت‌های استالین» در نوع خود کتاب منحصربه‌فردی محسوب می‌شود، چرا که مولف آن از شخصیت‌های بلندپایه سازمان امنیت شوروی بوده و جزئیات بازپرسی از شخصیت‌های برجسته حزب کمونیست اتحاد شوروی و دیگر ماجراهای پشت پرده را با دقت خاصی ارائه کرده است.
به اعتقاد مترجم، خاطرات بوریس باژانوف - رییس دبیرخانه‌ی دفتر سیاسی کمیته‌ی مرکزی حزب کمونیست اتحاد شوروی و دستیار استالین - و نیز خاطرات الکساندر آرلوف مکمل یکدیگرند. این هر دو در کتاب‌های خود مطالبی ارائه کرده‌اند که در جای دیگر نمی‌توان یافت؛ زیرا هر دو شاهد و ناظر حوادث بوده‌اند و آن‌چه ارائه کرده‌اند، بخشی از مشاهدات آن‌هاست.»
آرلوف از بیم جان و سرنوشت همسر و فرزند به غرب گریخت و روزگار درازی را با مسکنت و گمنامی گذرانید و از ترس آسیب رسیدن به خویشاوندانش از افشاگری پرهیز کرد تا اینکه در دهه ۵۰ میلادی لب به سخن گشود.

حق تکثیر: تهران: کتاب‌سرا‏‫، ۱۳۸۹.‬‬

» کتابناکهای مرتبط:
توطئه ی بزرگ، کتاب دوم - اسرار نوار قرنطینه
تاریخ صنعت و اختراع (جلد سوم)
تاریخ پزشکی

نسخه ها
4.5 / 5
با 59 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 20
۱۳۹۰/۰۲/۱۷


پاسخنگارش دیدگاه
تاریخ رو فاتحین می نویسند...برای همین هیتلر و استالین در تاریخ جا ب جا شدند...کافیه یادی کنید از کشتار کاتین تا بفهمید جنایت های متفقین بیشمار بود
نقل قول  
babak965
Member
ما مردم ایران وضعیت مردم روسیه را در سال های قتل عام استالین خوب درک می‌کنیم
نقل قول  
albert_w
Member
هدف وسیله را توجیه می کند. ژوزف استالین
غیر این نیز نمیتواند باشد، این یک اصل است برای رسیدن به اهداف که کاربرد همگانی دارد،
آمریکا هم از این اصل پیروی میکنه،مثل بمب باران هسته ای هیروشیما و ناکازاکی (استفاده از بمب هسته ای وحشتناک ترین وسیله برای پیروزی و توجیه اونها هم یا بهتر است بنویسم هدفی که با آن این وسیله را توجیه کردند هم مبارزه با فاشیسم بود)، همانطور که گفتم این یک اصل همگانی است غیر این نمی تواند باشد.
نقل قول  
dark_shadow
Member

What is the estimated number of people killed by Stalin in Russia?
The consenus is about 20 million, though this is likely an understatement. Robert Conquest's book, The Great Terror: Stalin’s Purge of the Thirties (Macmillan 1968), gives this figure based on a number of estimates of executions, including:
1936to 1938, probably about 1,000,000
1936to 1950 about 12,000,000 died in the camps
3,500,000died in the collectivization 1930-1936

The figure may well be higher, since the above does not include Stalin's last three years after 1950, or camp deaths before 1936, such as the Ukrainian famine that Stalin purposely imposed on the region, which killed 5 million from 1932-1934. It also doesn't include the ones killed in Eastern Europe after the Soviet's conquest at the end of World War II. Some believe the figure may be as high as 60 million.
نقل قول  
dark_shadow
Member
شما مثل اینکه حالت زیاد خوش نیست!!!
آمدم لینک را دانلود کنم دیدم می نویسد لینک ناقص است.آمدم به اطلاع برسانم دیدم اجازه نمی دهد پیام را ارسال کنم و می نویسد : "طول مفید دیدگاه شما بسیار کوتاه است. لطفا از درج دیدگاه بدون محتوی مفید خودداری کنید."

بنابراین شما (وآن دو نفر ... که نظرت را تایید کرده اند) حتما یک عینک بگیرید.چون اگر قرار بود در مورد نظر بی ارزش شما چیزی بنویسم حتما از علامت نقل قول استفاده می کردم
نقل قول  
deb1368
Member
اول نظرتونو برای خودتون نگه دارید.
دوم بعید میدونم شما صلاحیت صحبت کردن از محتوا دار بودن یا نبودن یک نظر را داشته باشید.
برای جلب توجه کردن راههای دیگری وجود دارد.
نقل قول  
dark_shadow
Member
بله - لینک ناقص است !

طول مفید دیدگاه شما بسیار کوتاه است. لطفا از درج دیدگاه بدون محتوی مفید خودداری کنید.(برای اعلام ناقص بودن لینک باید طومار بنویسم؟!)
نقل قول  
deb1368
Member
<لینک ناقص است> و قابل دانلود نیست مطلبی که دیدنش کم کم دارد به یک عادت تبدیل میگردد لطفا رسیدگی نمایید.با تشکر
نقل قول  
باسلام
دانلود نمشود
نقل قول  
abtin5
Member
واقعآ نمیفهمم وقتی نمیزارندانلود کنیم پس برای چی میزارن روی سایت؟؟
فقط برای بالا بردن تعداد کتاب؟!!!!
به نظر من که کار درستی نیست.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You