رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.

معمای فوزیه: افشای اسرار طلاق در دربار مصر

معمای فوزیه: افشای اسرار طلاق در دربار مصر
امتیاز دهید
5 / 3.9
با 7 رای
نویسنده:
مترجم:
حیدر شجاعی
درباره:
فوزیه
امتیاز دهید
5 / 3.9
با 7 رای
بخشی از پیشگفتار کتاب:
کتابی که در دست شما قرار دارد توسط یک خبرنگار مصری نوشته شده است. وی مدعی است که از افراد بسیار نزدیک درون دربار مصر به شمار می رفته و فاروق به او اعتماد زیادی داشته و او را رازدار خود میدانسته است. اما با توجه به اعترافات نویسنده، وی نیز نتوانسته فاروق را به خوبی بشناسد و بسیاری از اسرار از او پنهان مانده یا اینکه او پس از مدتها بدان پی برده است.
در حقیقت این کتاب شرح وقایع طلاق فرزیه از دیدگاه و نظر مصریها بوده که میتواند برای شما خوانندگان گرامی هم جالب باشد. نویسنده در این کتاب میکوشد تا اسراری را از این ماجرای واقعی و بی نظیر بر ملا سازد.
او در پیشگفتار کوتاه خود چنین آورده است:
«جون خبر طلاق محمدرضا و فوزیه در آن زمان پخش گردید، نه تنها مردم بلکه خود شاه و فوزیه نیز به حقیقت امر آگاه نشدند.» برخی از قسمتهای داستان به گونه ای تجلی یافته که گویی به قصه های خیالی بیش از واقعی نزدیکتر است. اما نویسنده تاکید میکند حتی یک سطر از تار و پود خیال و رویا در این کتاب وجود ندارد...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
hanieh
hanieh
1402/10/04

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی معمای فوزیه: افشای اسرار طلاق در دربار مصر

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
معمای فوزیه: افشای اسرار طلاق در دربار مصر
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک