رسته‌ها

کیهان بچه ها - شماره ۸۵۳ - مرداد ۱۳۵۲

کیهان بچه ها - شماره ۸۵۳ - مرداد ۱۳۵۲
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 10 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 10 رای
در این شماره می‌خوانیم:
یادداشت / دلقک سیرک / سفر به ستارگان (کمیک) / هنر و کار بچه‌ها / سفر به ماه / فرشته نجات / شوخی و خنده / اشتباه عجیب / بازی و سرگرمی / یک مغز الکتریکی بسازید / خواهران حسود - قسمت سوم / فضانوردان در ماه (جلد ۱۲ از سری دن کوپر) / جدول حل کنید / خلبان بی‌باک - قسمت ۲۱۷ / پست بچه‌ها / در انتظار مرگ / بازگشت تارزان (کمیک) / شش هفته در جهنم / چرا؟ چطور؟ چه وقت؟ / منظره کوچه تماشائی‌تر است. (کمیک)

یادداشت: اولیاء گرامی:
روی سخن ما با شماست. شما که پایه گذاران اولین بنای سعادت فرزندانید. میدانید که دانش چون چراغ است و باید همواره فرا راه زندگی باشد.
پیش از این، جویندگان علم با زحمت زیاد می‌خواندند و می‌آموختند، اما امروز آنقدر وسیله زیاد است که زحمت پویندگان راه دانش را به حداقل رسانیده است. اگر تا چند سال پیش لازم بود که یک جویای دانش بار سفر بربندد و خود را به کتابی و کتابخانه‌‌ای برساند، امروز کتاب راه می‌افتد و به خانه او می‌آید.
میدانید آنکس که بیشتر میخواند بیشتر میداند؛ اما باید دید که چه میخواند و دانایی او در چه راهی زیاد میشود. در راهی است که به مردم فایده می‌رساند یا برعکس.
وادار کردن بچه‌ها به خواندن بعضی مطلب‌های علمی و ادبی، بسیار مشکل است چون بچه‌ها هر نوع مطلبی را دوست ندارند؛ اما شما میتوانید اطمینان داشته باشید که مطالب کیهان بچه‌ها با اینکه علمی و ادبی و آموزنده و راهنماست، به علت رنگها و نقشهای زیبایی که دارد مورد پسند بچه‌ها است.
و نویسندگان ما همیشه سعی دارند که بهترین وشیرین‌ترین مطالب را برای فرزندان شما انتخاب ودست چین کنند مطالبی که به دانش آموز رهنمون باشد و آنان را واقع بین و پشتکار دار و با محبت بار بیاورد.
ما همیشه کوشش کرده‌‌ایم که تا آنجا که مقدور است بهترین مجله را برای عزیزان شما فراهم کنیم و تا حدودی هم موفق بوده‌‌ایم و بازهم برای خود آرزوی توفیق بیشتری در این خدمت داریم.
از توجهی که به مجله کیهان بچه‌ها دارید سپاسگزاریم.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
mahjoob
آپلود شده توسط: mahjoob
۱۴۰۰/۰۲/۲۷
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
52
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی کیهان بچه ها - شماره ۸۵۳ - مرداد ۱۳۵۲

تعداد دیدگاه‌ها:
1
با تشکر بابت زحماتی که کشیدید لطفا شماره های838 تا 849 را هم اگه میشه در سایت بگذارید
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.