رسته‌ها

معرفی قریب ۸۰۰۰ نفر از اعضا خائن و جانی ساواک

معرفی قریب ۸۰۰۰ نفر از اعضا خائن و جانی ساواک
امتیاز دهید
5 / 3
با 6 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 3
با 6 رای
تنظیم: اتحادیه کمونیست های ایران

این کتاب نایاب و کمیاب است و بعد از انقلاب اجازه چاپ به آن داده نشده و این نسخه قدیمی است که در سال ۱۳۵۸ چاپ شده و جلوی چاپ آن گرفته شد. کتاب معرفی قریب ۸۰۰۰ نفر از اعضا خائن و جانی ساواک به پیشگاه ملت چاپ آن در سال ۱۳۵۸ توسط انتشارات اتحادیه کمونیستهای ایران منتشر شده است.
در این کتاب اسم ۸ هزار نفر از اعضای ساواک امده که اسامی کسانی من جمله صفدر حسینی (وزیر دولت خاتمی و روحانی)، محمدحسین میمندی‌نژاد (پدر شارمین میمندی نزاد موسسه خیریه امام علی که بازداشت شده)، عنایت الله اقاجان بیابانی (توسط عیسی کلانتری برای سازمان کشاورزی انتخاب شده) در آن به چشم می خورد.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
ermia
آپلود شده توسط: ermia
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
394
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی معرفی قریب ۸۰۰۰ نفر از اعضا خائن و جانی ساواک

تعداد دیدگاه‌ها:
4
تقریبا می شود گفت فقط مشتی اسامی بی سر وته منتشر شده است
افرادی که بعدها سر از زندانهای شاه بیرون آوردند و چهل سال ایران را به اسارت گرفتند و غارت کردند نشان داد که ساواک درواقع ناجی و نگهبان ایران و ایرانیان بود نه شکنجه گرشان!
از آنجا که کمونیسم و گروه های وصل شده و شبیه به آن تنشه خون بودند و اولویت اول آنان خدمت به شوروی و ایدولوژی ارتجاعی و پرخشونت ارتجاع سرخ بود حتی بیش از اسلامیست ها دنبال کشتار و اعدام و حذف دگراندیشان، ملی گرایان، کارآفرینان و ایران دوستان بودند از این رو بدون هیچ عذاب وجدانی برای ایرانیان اتهام های رنگارنگ و سنگین درست می کردند تا آنان را به جوخه مرگ بسپارند، آنان ابزار اصلی اسلامیست ها برای سرکوب بودند و بعد از سلاخی دیگران با مشت های گره کرده چپ ها نوبت به خود آنان رسید هرچند بسیاری از آنان امروز در رفاه کشورهای سلطنتی و کاپیتالیستی هستند اما هنوز خدمتگزار ایدولوژی اسلامی هستند زیرا به رویکرد فکری آنان نزدیک هستند کتاب مذکور بخشی از تلاش های این جماعت در اوایل فتنه 57 بود
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file