رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
یاد صادق هدایت
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
بیش از پنجاه سال از مرگ صادق هدایت می گذرد. کتابها و مقالات بسیاری درباره زندگی و آثار وی از سوی نویسندگان و منتقدان منتشر شده است. بحث هدایت شناسی انگار تازه آغاز شده است. سالی نیست که چند کتاب و مقاله ارزشمند درباره جنبه های گوناگون و متفاوت زندگی و آثار هدایت منتشر نشود و این نشانه اهمیت صادق هدایت در عرصه فرهنگ و ادبیات ایران است.
مجموعه ای را که پیش رو دارید، به قصد شناخت زندگی و آثار صادق هدایت گردآوری شده است. تصور اولیه بر این بود که در یک مجلد خواهد بود. اما حجم صفحات مقالات گردآوری شده، چندین جلد مفصل خواهد شد که به تدریج منتشر می شود. در این مجلد تلاش شده گزیده ای از مهمترین مقالات درباره صادق هدایت را کنار هم گذاشته شود.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
hanieh
آپلود شده توسط: hanieh
۱۳۹۹/۰۷/۱۶
اطلاعات نسخه الکترونیکی
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی یاد صادق هدایت

تعداد دیدگاه‌ها:
1
افتخار به عظمت باستانی (یک کشور) تا آن حد مفید است که موجب تشویق و پیشرفت مادی و معنوی یک ملت در نبرد با آینده شود، نه اینکه او را خودپسند و متعصب بار بیاورد و به خواب غفلت ببرد. کسی منکر ملیت، زبان و افتخارات گذشته ی ایران نمی باشد. تا همان اندازه که نسبت به زمان و مکان در مسیر تاریخی ، مقامی برای خود احراز کرده ایم اما تکرار و تاکید بر ملت چند هزار ساله یک قدم هم ما را جلو نمی برد. صادق هدایت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.