رسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

به یاد روزهایی که اول صبح دست و صورت نشسته میرفتم سراغ دکه اول میدون تا کیهان فرهنگی بگیرم و کیان و ایران فردا !!! ای کاش دوباره اون روزها تکرار می شد !!!
تقریبا تمام شماره ها اپلود شده و به مرور در سایت منتشر می شود .
به امید روزی که این تلنگر ها بیدارمان کند .
این مجموعه مجله به طور در سایت کتابخانه مجلس هست و به راحتى هم میشه دانلود کرد
سلام اسپارتاى عزیز و ممنون از زحمتى که مىکشى . با همت شما دغدغه بى کتاب خوب ماندن دیگه ندارم . هم دستت درد نکنه و هم پیشاپیش سال نو بر شما و خانواده محترم مبارک
سلام . به نظر من یکی از بهترین منابع برای شناختن سازمان مجاهدین و عملکرد این سازمان مخصوصا در دو دهه اخیر مجموعه مصاحبه های سعید شاهسوندی است که توسط حسین مهری انجام شده و در سایت سعید منتشر شده .
دستت درد نکنه ، خسته شدم بس که کارهای فالاچی رو با ترجمه مزخرف یغما گلروئی خوندم .
ایت الله طالقانی در ۱۳ اسفند ۱۲۸۹ خورشیدی (برابر با روز یکشنبه ۴ ربیع الاول ۱۳۲۹ قمری) در خانواده‌ای اهل علم و دارای روحیات انقلابی در روستای گلیرد طالقان دیده به جهان گشود، پدرش ابوالحسن علایی طالقانی نخستین استاد وی بود. در اسفند سال ۱۳۱۶
با تشکر ، فقط ای کاش این اسناد چند روز زودتر در میامد تا مصادف میشد با پر کشیدن مهندس ، زحمات و تلاشی که پدر و پسر سحابی مخصوصا در زمان عضویت در نهضت کشیدند به خوبی در این اسناد مشخص و واضحه .
سلام . اگر برای شما ممکنه و دم دست دارید اسناد نهضت ازادی ایران رو که به طور سالانه منتشر شده ، مخصوصا از زمان تاسیس نهضت تا چند سال اول انقلاب رو هم منتشر کنید یا حداقل اگر در اینترنت امکان دسترسی به این اسناد هست ادرسش رو به من برسانید .
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک