دسته‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

با سلام. باتوجه به ارائه جلد دوم همین کتاب در سایت خواهشمند است شرایط دانلود جلد اول نیز فراهم گردد. با سپاس
درود بر جناب جابری عزیز. دست مریزاد بسیار جذاب و خواندنی بود. خواهشمندم از داستانهای مصور رمانهای مشهور دنیا مثل کار ترجمه زیباتون "مردی که میخندد" در صورت امکان بیشتر قرار بدین. 8-)8-)8-)
جناب مختاری عزیز ضمن عرض تشکر بابت زحمتی که جهت اسکن و صفحه بندی نشریات قدیمی می کشید به نظر بنده چه تعداد لایکها کم باشد چه زیاد، چیزی از ارزش کار شما کم نمی کند. و برای امثال من که آن سالها را به چشم ندیده اند تجربه ای شیرین و لذتبخش بحسا
درود جناب جابری. بسیار جالب و سرگرم کننده بود 8-). ممنون از ترجمه های جذاب شما
آقای جابری فرد کارتون خیلی قابل تقدیره. ترجمه ها یکی از یکی بهتر. ممنون از زحمتی که میکشین و وقتی که میذارین.8-)
با تشکر از آپلود کننده عزیز جا داره اشاره ای هم بشه به فیلمی که سال 1941 از روی کتاب ساخته شد به کارگردانی جان هیوستون و با بازی همفری بوگارت که یکی از بهترین آثار کلاسیک سینمای جهانه. البته بنظر من با دوبله دوبلورهای خوش صدای کشورمون مثل
اولین داستان از ماجراهای لاوسون قبل از تشکیل گروه سه نفره شون با سامسون و ریچارد . ممنون از آپلود کننده عزیر. کلی خاطره با این کتاب یادآوری شدند.8-)8-)8-)
با تشکر از آپلود کننده گرامی! امیدوارم چشممان به مشاهده سایر جلدهای این کتاب نیز روشن شود 8-)
برخی از کتابها و نویسنده ها خاطرات شیرینی رو تداعی میکنن! ممنون از آپلود کننده عزیز...
هرچقدر هم که بعضی ها بخوان ارزش کتابهایی از این دست رو کم کنن، ولی حتی دیدن روی جلد این کتابها اونقدر حس خوبی به آدم میده که صدتا کتاب چاپ جدید نمیتونن این حس رو به آدم بدن... ممنون از شهر خاطرات عزیز،8-)8-)8-)

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک