دسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

با وجود اينكه در سالهاي اخير كتب ومقالات زيادي در باب اگزستانسياليزم ترجمه و تائليف شده است اما هنوز چندان كه شايسته است به هايدگر-از پيشگامان اين فلسفه -پرداخته نشده است.
اعتيادگسترده به خود ارضايي در ميان جوانان مجرد يك واقعيت غير قابل انكار است .
مدتهاست كه دوست دارم يكي از اثار گونتر گراس را بخوانم .در خصوص اثار تحسين شده ي اين نويسنده ي برجسته تنها نقدهايي در نشريات خوانده بودم.با سپاس از كتابناك و كوهالن گرانمايه. پاينده باشيد.
بسیاری از واژههای انگلیسی و زبانهای دیگر که در بسیاری از مکتوبات فارسی به کار میرود برای خواننده گان مبهم و نا مئنوس است . کتابهایی اینچنین می تواند بسیار راهگشا باشد. پاینده باشید.
جناب(persianking) گرامی:باعرض ادب و احترام . وصیتنامه ی پیر جماران از اندست مکتوباتیست که تا ساها غبار کهنگی به خود نمی گیرد .به جاست که برای شخصیت های بزرگ دوران ما -که به باور اینجانب ایت الله العظمی خمینی یکی از شاخصترین انان است-ارزش و
نه تنها تاریخ ویا یک حادثه ی تاریخی بلکه حتی یک لحظه ی کوتاه نیز هرگز تکرار نمی شود این ما هستیم که از گذشته درس نگرفته و اشتباهاتمان را تکرار و تکرار و تکرار می کنیم .در حقیقت ابن اشتباهات ماست که تکرار می شود نه تاریخ یا وقایع گذشته.
شریعتی :روشنفکری برجسته: مبارزی نستوه :و متشرعی به تمام معنا بود. یادش گرامی و نامش جاودانه باد.
اقا یا خانم( sepehri) عزیز: ضمن ادب و احترام باید عرض کنم که با دیدگاه شما کاملا مخالفم شما یا اشعار فروغ را نخوانده اید و یا اگاهی زیادی در مورد شعر نو ندارید.اخوان ونیما شعرائی ارزشمند و بسیار قابل احترامند اما در مورد فروغ :بدون اغراق در
تاریخ سرزمین ما را همواره بیگانگان نوشته اند . حاکمان.سلاطین و مستبدانی که در طول هزاران سال بر مردمان ما حاکم بودند مورخین واقعی وهر انکس که توانایی درست اندیشیدن را داشتند به بند کشیدند و کشتند تا امروز ما تاریخمان را وسرگذشت نیاکانمان را
نمایشنامه ی انتونیوس و کلوپاترا یکی از شاهکارهای نمایشنامه نویسی است که متئسفانه در سایه ی اثار دیگر شکسپیر کمتر بدان پر داخته شده است.

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک