دسته‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

[quote='yavari123']به نظرمن بعضی صحنه هارو خیلی کش دار میکنه طوری که سه صفحه برای یه اتفاق کاملا فرعی که ربطی به هسته اصلی داستانم نداره.گاهی دیالوگ شخصیتا انقد طولانی و یک صفحه ایه که من نخونده میرم صفحه بعد. یکی از دیالوگارو دوست داشتم:ه
[quote='mahsayi']کلا کتابای این اقا ارزش ادبی نداره... حتی واسه وقت پر کردن هم وقتی این همه رمان های تراز اول هست چرا کارای کلیشه ای وتکراری ایشون؟؟ حیف وقت !!![/quote] در قضا من با کتابای ایشون حال میکنم تا با کتابای تخیلی بجز بعضیا :!:
[quote='اواحسینی']نقل قول از اواحسینی:شاید کتابای اقای مودب پور یه ذره غمگینو تقریبا مشابه باشه اما برا کسی که میخواد خالی بشه از هر چی بغض عالیه هر چند که به نظر من کتاباشون عالیه و من تمام کتابای ایشون و خوندم...... من این کتابو تازه تمو
[quote='black cherry']متاسفم که با وجود این همه کتاب مفید،80-90% مردم ایران یا کتاب نمی خوانند و یا به خواندن کتاب‌هایی از این قبیل روی می آورند...[/quote] آمارتون که دقیقه اره !!!؟:-)
[quote]حال میده بعد از یه شکست عشقی بشینی رماناشو بخونی...دیگه واسه خود کشی انگیزت کامل میشه..[/quote] اصلا این طور نیست!
[quote]من کتاباشو خیلی دوست دارم واقعا با احساس و رمانتیکن.[/quote] منم همین طور
کتاب خیلی قشنگیه من که دوسش دارم!:x
من می خوامش اما چرا نیست(?)(?)(?)
واقعا تشکر(?)(?)(?)(?)(?)(?)(?)(?) نمی شه دان کردکه.............(?)
از تعریفاتون ممنونم منم دارم میرم دان کنم مر30:x:x:x:x:x

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک