رسته‌ها

علی اکبر رائفی پور
(1363 هـ.خ)

پژوهشگر، سخنران و استاد دانشگاه
مشخصات:
نام واقعی:
علی اکبر رائفی پور
تاریخ تولد:
1363/02/08 خورشیدی
تاریخ درگذشت:
محل تولد:‌
تهران
جنسیت:‌
مرد
ژانر:‌
سخنران عمومی، تئوریسین و استراتژیست مسائل سیاسی، تاریخی، جامعه شناسی و مذهبی
زندگی‌نامه
علی اکبر رائفی پور تحلیلگر، محقق و پژوهشگر ایرانی است. او که از محققان حوزهٔ صهیونیزم پژوهی، فراماسونری و فرقه های نوظهور میباشد، به عنوان «سخنران عمومی و استراتژیست» نیز معرفی شده است. وی فارغ التحصیل رشته ی حسابداری است. به گفته خود ایشان به هیچ حزب و نهادی وابسته نیست و جنبشی کاملا خصوصی دارند که بوسیله خود ایشان ایجاد و رهبری می شود.(نیازمند اعتبار سنجی) وی در بهمن ماه ۱۳۸۹ طی اطلاعیه ای خبر از افتتاح «جنبش مصاف» با عنوان ثبت «موسسه ی مصاف ایرانیان» داد و سایت تحلیلی پژوهشی «جنبش مصاف» را در راهبرد همین موسسه راه اندازی نمود. مصاف مخفف چیست ؟ مصاف مخفف عبارت مبارزه با صهیونیسم،اومانیسم و فراماسونریاست. وی مدعی وجود اشتراک در میان نمادهای مصر باستان، شیطان پرستان، ماسون ها و برخی نمادهای یهودیت است. نظرات وی در سایت هایی چون یوتیوب و فیس بوک منتشر شده است. علی اکبر رائفی پور با سخنرانی های خود موجی از شناخت فراماسونری و بحث های مهدویت و آخرالزمان ایجاد کرده است ،طوری که امروز تمامی جوانان با کلمه های “فراماسونری”و”شیطان پرستی” آشنایی پیدا کرده اند.(نیازمند اعتبار سنجی) تعداد سخنرانی های رائفی پور در دست نیست اما به گفته خودش رکورد دار تعداد سخنرانی در کشور می باشند!(نیازمند اعتبار سنجی) سخنرانی های ایشان اغلب ۳ الی ۶ ساعت و حتی بیشتر بوده است.(نیازمند اعتبار سنجی) تنها سایت رسمی استاد رائفی پور و موسسه مصاف به آدرس masaf.ir بوده و کانال تلگرام موسسه مصاف نیز با آی دی @masaf فعال می باشد.
بیشتر
ویرایش

کتاب‌های علی اکبر رائفی پور
(28 عنوان)

آخرین دیدگاه‌ها

تعداد دیدگاه‌ها:
4
برخی از سخنان استاد ، موجب تشویش اذهان عمومی می شود

ولی برای من جای تعجب است که با ایشان برخورد نمی شود ؟ ! ! !
سلام علیکم استاد خدا قوت

امیدوارم سخنرانی های ایشان درباره یهود و بنی اسرائیل هم هر چه زودتر به زیور طبع آراسته بشه ان شاءالله .

عالی هستین استاد نمی دونستم  کتابم دارین . ایشاالله  همیشه موفق باشید 

به گزارش تازه‌نیوز، علی اکبر رائفی پور تئوریسین جبهه پایداری از مردم افغانستان خواست تا در مقابل طالبان مقاومت نکنند.


وی از افغان ها خواسته است تا از دولت قانونی این کشور حمایت نکرده و جان خود را به خطر نیاندازند! رائفی پور دولت اشرف غنی را غرب گرا خوانده است.


وی درباره حمله طالبان از مردم افغانستان نوشته است:


«شیعیان افغانستان نباد جان خودشان برای دفاع از دولت آمریکایی اشرف غنی هدر بدهند. در زمان فتنه مانند ابن البون (بچه شتر نر دو ساله) باش که  نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند، و نه پستانی که از آن شیر بدوشند.


در مکتب ایت الله کاشی درس خوانده اند استاد رائفی پور.

چرا همین توصیه ها را به مردم سوریه و مقاومت در برابر داعش نکردید؟ البته حکومت دموکراتیک افغانستان را با رژیم خودکامه  سوریه  نمیخواهم مقایسه کنم.

مادر بدخشانی با گلوی پر از بغض:


طالبان به خانه‌ام آمدند، دست دخترانم را گرفتند و به زور با خود بردند. پسرم که نامزاد داشت در برابر آنها مقاومت کرد، در مقابل چشمانم‌ پسرم را کشتند و سپس دخترانم را با دوا بی‌هوش کردند و به تابوت‌هایی‌که در دست داشتند انداخته و با خود بردند 


حال پیدا  کنیدسطح سواد  و شعور سیاسی و اخلاقی  برخی افراد را.

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک