Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

مجموعه آثار اوژن یونسکو 3

نویسنده:
مترجم: سحر داوری
جلد سوم از مجموعه آثار یونسکو شامل دو نمایشنامه عابر هوایی و کرگدن.

درباره این مجموعه:
از آغاز انتشار مجموعه نسل قلم، قول دادیم آثار نویسندگانی را که شرح زندگی و نقد آثارشان در این مجموعه آمده است، منتشر کنیم.
انتشار این آثار ترتیب و ارجحیت خاصی ندارد. اما طبعا انتخاب ارحج اثری خواهد بود که یا قبلا چاپ نشده باشد یا در کارنامه ادبی نویسنده اش از اهمیت بیشتری برخوردار باشد، یا برای نشر شرایط بهتری داشته باشد.
سعی آن است که ترجمه های این آثار حدالامکان از متن اصلی باشند و در حد مقدور ویرایش دقیق بشوند و در موارد لزوم با ترجمه زبانهای دیگر نیز مقابله و مقایسه گردند. از نظر رسم الخط برای آزمودن شیوه های مختلف برخلاف مجموعه اصلی نسل قلم، شیوه جدانویسی اصل قرار گرفته است، مگر مترجم بر شیوه رسم الخط خویش تاکید داشته باشد.
از نظر طرح روی جلد تغییرات مختصری را در نمونه آثار اعمال کردیم، اما از نظر قطع همچنان، قطع جیبی پالتویی را حفظ کردیم.
در مورد برخی نویسندگان با توجه به امکانات خاصی که دارند، از آغاز بنا را بر انتشار مجموعه آثارشان می گذاریم اما نه در یک یا دو جلد. زیرا اولا آثار برخی از آنها به هیچ روی در یک یا دو مجلد نمی گنجد (به ویژه در قطع پالتویی)، ثانیا در برخی از آثار آنها ممکن است مسائلی باشد که در دوره ای خاص، دست و پاگیر انتشار کل مجموعه شوند.
این سومین مجلد از نخستین مجموعه آثار نسل قلم است.

» کتابناکهای مرتبط:
بانو در شهر آینه
ماجرایی در گرگ و میش
زکریای رازی

نسخه ها
4.5 / 5
با 11 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۸/۰۳/۲۵


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You