رسته‌ها
بیلی باد ملوان
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 18 رای
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 18 رای
ک‍ت‍اب‌ ح‍اض‍ر ب‍ه‌ ه‍م‍راه‌ دو داس‍ت‍ان‌ از ادگ‍ار آل‍ن‌پ‍و ب‍ن‍ام‍ه‍ای‌ زوال‌ خ‍ان‍دان‌ آش‍ر و چ‍ل‍ی‍ک‌ آم‍ون‍ت‍ی‍لادو م‍ی‌ب‍اش‍د.

✔️ ملوان جوان و زیبایی به نام "بیلی باد" مجبور است در طول جنگ بین انگلستان و فرانسه در نیروی دریایی خدمت کند.
او بسیار خوش چهره با قلبی مهربان است و با پشتکاری که از خود در کارش نشان می‌دهد، بسیار زود مورد توجه رؤسا و افسران مافوقش قرار می‌گیرد."بیلی باد" پسری است سرراهی که هیچ اطلاعی از پدر و مادر واقعی خود ندارد. نقص مادرزادی او لکنت زبانش است که در لحظات بحرانی به سراغش می‌آید. او در کشتی "حقوق بشر" در شغل ملوانی مشغول به کار است. کاپیتان "ور" و دیگر ملوانان او را دوست دارند، اما ناظم کشتی، یعنی آقای "کلا گارت" که ذاتا آدمی است خبیث و خشن، از دوستی دیگران با بیلی خوشش نمی‌آید و در پی آزار اوست. بیلی در برابر همه‌ی کارهای سختی که کلاگارت به او واگذار می‌کند از خود مقاومت نشان می‌دهد تا زمانی که کلاگارت در حضور ناخدا "ور" به بیلی تهمت برانگیختن شورش در کشتی را می‌زند. "بیلی" که به دلیل لکنت زبان، قادر به دفاع از خود نیست با مشت به شقیقه‌ی کلاگارت می‌زند و فاجعه آغاز می‌شود...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
209
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
mt1397
mt1397
1398/02/20

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی بیلی باد ملوان

تعداد دیدگاه‌ها:
3
با سلام
تمامی حقوق کتاب بیلی باد ملوان با ترجمه مرحوم احمد میرعلایی متعلق به انتشارات جویا است. چاپ قدیم این کتاب توسط نشر رضا به مدیریت آقای رضا جولایی بوده است که بعدا نام ناشر به انتشارات جویا تغییر پیدا کرد.
خواهشمندیم فایل پی دی اف این کتاب هرچه سریعتر از روی سایت حذف گردد.
با سپاس
[email protected]
jooyapub.com
جولایی
رمان جالبیه. نوشته های ملویل آدم رو جذب می کنه. این کتاب رو دارم. از داستان بیلی باد جالب تر داستان کوتاهی هست که در انتهای کتاب اومده. شخصیت منحصر به فرد دفترداری به نام بارتلبی از زبان یک وکیل پیر به زیبایی و با کششی عالی توصیف می شه. نمیدونم نسخه الکترونیکی هم این داستان کوتاه رو داره یا نه؟
فیلمش رو در سالهای دور دیده ام خیلی زیبا بود.
بیلی باد ملوان
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک