رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

آخرین خنیاگر: مجموعه داستان

آخرین خنیاگر: مجموعه داستان
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 12 رای
نویسنده:
مترجم:
علی فامیان
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 12 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
✔️ درباره کتاب آخرین خنیاگر:
خنیاگرها بین قرون یازدهم تا سیزدهم در اوج بودند. «سام گالووی» آخرین خنیاگر بود. او قصد داشت بعد از سه ماه، مزرعۀ «رنو آلتیتو» را ترک کند و همۀ ساکنان مزرعه از رفتن او غمگین بودند. سام یک گیتاریست بود و روی اسبش، آواز می خواند. او بعد از ترک مزرعه، به دامداری «الیسون» رفت و پیرمرد از آمدن او استقبال کرد. یک روز السیون با «جیمز کینگ» برخورد کرد. او شرورترین مرد در جنوب غرب تگزاس بود و پیرمرد را تهدید کرده بود که مزرعه اش را تخلیه کند. الیسون این ماجرا را به سام گفت. بعد از مدتی الیسون برای بار دیگر جیمز را دید و دریافت آنها از طریق خواهر ناتنی پیرمرد به نوعی با یک دیگر آشنا هستند و به همین دلیل اختلاف میانشان برطرف شد، اما همان شب سام بدون اطلاع از این ماجرا، جیمز را کشت. مجموعۀ حاضر مشتمل بر داستان های کوتاهی تحت عنوان آخرین خنیاگر، حاکم مردم، عرضه و تقاضا، سیب اسرارآمیز، کمیت نامعلوم و... است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
ermia
ermia
۱۳۹۷/۱۲/۰۵

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی آخرین خنیاگر: مجموعه داستان

تعداد دیدگاه‌ها:
1
کتابچه ای با عنوان "سه داستان کوتاه" از انتشارات روزنامه همشهری شامل داستان های "دو قرص نان بیات"، "ماجرای یک کارگزار پرکار بورس" و "گشت و گذار در عالم حافظه پریشی" ترجمه شده توسط آقای دکتر علی فامیان در سال 1386 به چاپ رسیده است.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.