Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

خاطرات و مبارزات حجه الاسلام و المسلیمن دری نجف آبادی

خاطرات و مبارزات حجه الاسلام و المسلیمن دری نجف آبادی

نویسنده:
گردآوری و انتشار خاطرات شخصیت‏های مذهبی که در ابتدای نهضت اسلامی از نزدیک شاهد وقایع سیاسی بوده ‏اند، بخصوص آن دسته که دوره‏ی جوانی خود را در آن روزگار سپری می‏ کردند، زوایایی از تاریخ مبارزات ملت ایران را روشن خواهد ساخت. این دسته از روحانیون در طی سفرهای تبلیغی و دینی خود، خاطرات فراوانی از مردم شهرهای مختلف و فداکاری آن‏ها دارند و در ضمن روایات زیادی نیز از مبارزات اساتید خود در سینه دارند، که در صورت جمع ‏آوری و تدوین آن‏ ها، منبع ارزشمندی از داده‏های تاریخی در اختیار پژوهشگران تاریخی قرار می ‏گیرد.
مرکز اسناد انقلاب اسلامی در راستای انجام وظیفه‏ ی خود - که همان پژوهش درباره‏ ی علل پیروزی انقلاب اسلامی است - خاطرات شخصیت‏ هایی را که در جریان نهضت اسلامی نقش داشته ‏اند جمع ‏آوری و منتشر می‏ کند. خاطرات آقای دری نجف‏آبادی که اینک به خوانندگان محترم تقدیم می‏ گردد، نیز در رابطه با هدف فوق تنظیم گشته است.
دری نجف‏آبادی در سال 1324ش در خانواده‏ای مذهبی در شهر نجف‏آباد به دنیا آمد. تحصیلات حوزوی را در این شهر و قم گذرانید. از همان دوره‏ ی جوانی به صف یاران امام پیوست و در جریان سفرهای تبلیغی به شهرهای مختلف، پیام امام را به گوش مردم می‏ رسانید.

» کتابناکهای مرتبط:
تاریخ دشت مغان
یادداشتهای سید محمد طباطبایی از انقلاب مشروطیت ایران
ارزش مساعی ایران در جنگ (1929 - 1945)

آگهی
نسخه ها
PDF
حجم: 8 مگابایت
دریافت ها: 5240
تعداد صفحات: 3
3.3 / 5
با 16 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۷/۰۴/۱۷


پاسخنگارش دیدگاه
smemedd
Member
سلام- تو این خاطرات ماجرای دروغ م. د . {آقا زاده محمد در ی نجف آبادی} از ژنن های خوب که چند سال پیش گفتند محکوم شد و زندان افتاد وسپس .... با توجه به آخوند و نماز خون بودن وتقواو مرد خدا بودن و زاهد بودن جناب ایشان حضرت ثقه الاسلام دکتر دری نجف آبادی چیزی هم اومده؟؟ که کضب مهز بوده----ماجرای قطل های زنجیره ایی هم دروق زد انقلاب بوده
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You