با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

شیطان در مثلث برمودا (جلد 1 و 2)

شیطان در مثلث برمودا (جلد 1 و 2)

نویسنده:
ریچارد واینر نویسنده این کتاب یکی از پیشتازان پژوهش در مثلث برمودا به شمار می رود. علاوه بر نویسندگی، خود دریانوردی دلاور و غواصی ماهر است. بهتر از هر نویسنده دیگری می تواند حساسیت حادثه را لمس کرده و به رشته نگارش درآورد.
او بارها خود شخصا به این منطقه پرمخاطره و به اعماق اقیانوس سفر کرده و از نزدیک شاهد رویدادهای شگفت انگیز بوده است، و در این رهگذر به گردآوری ماجراهای عجیب و حیرت انگیزی مبادرت ورزیده است که یا خود شخصا تجربه کرده یا آنکه اهالی محل تعریف کرده اند؛ از ماجراهای واقعی گرفته تا افسانه ها و داستانهای تخیلی رایج، و از هیولاهای اعماق اقیانوس گرفته تا بشقابهای پرنده و دیگر نیروهای ناشناخته و نقش آنها در بروز این حوادث.
وی همچنین به ماجرای عجیب غواص مشهوری می پردازد به نام مایک روزنفلد که در زمان خود یکی از کارشناسان دنیای مرموز دریاها به شمار می رفت. این مرد برای کارگذاری گویه های شناور در زیر آبهای خلیج فارس، مدت دو ماه در ایران به سر برد و بعدا به طرز اسرارآمیزی در زیر آبهای مثلث برمودا جان خود را از دست داد.
بسیاری از علاقه مندان مایلند بدانند که علت حوادثی که در مثلث برمودا اتفاق می افتد چیست؟ نویسنده کتاب اظهارنظر عده ای از پژوهشگران را نیز که علت احتمالی حوادث مثلث برمودا را حدس زده اند، برای خوانندگان بازگو کرده است.
حاصل اینهمه تلاش مجموعه ای است در دو مجلد به نام شیطان در مثلث برمودا که تاکنون میلیونها نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده و بی تردید یکی از جذابترین مجموعه هایی است که تاکنون درباره مثلث برمودا منتشر شده است. با مطالعه این مجموعه یکبار دیگر به این نکته می رسیم که هرقدر انسان بیشتر به عظمت کائنات و ناشناخته های این عالم پهناور پی می برد، خود را کوچکتر و خدای خود را بزرگتر می بیند و به راستی جز این نیست.

حق تکثیر: تهران: انتشارات تهران، ۱۳۸۶.

» کتابناکهای مرتبط:
شری ایشو پانیشاد
یوگا و قلب شما
خیره به خورشید: غلبه بر هراس از مرگ

نسخه ها
4.1 / 5
با 19 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۶/۰۸/۲۰


پاسخنگارش دیدگاه
beniii
Member
لولو و تابوسازی از چیزهایی که نباید در دسترس همگان باشه، ترفند قدیمی و کارآمدیه. این منطقه از اقیانوس اطلس هم از این قاعده مستثنا نیست.
نقل قول  
SHEKAN
Member
مثلث برمودا وجود اصلا وجود ندارد و اینها ساخته و پرداخته تبلیغات و پروپاگاندهای غرب است .
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You