Hiweb

در آغوش نور

در آغوش نور

نویسنده:
در این کتاب بتی جی ایدی در یک حالت تجربه نزدیک به مرگ قرار میگیرد و سپس دوباره زنده میشود. و تمام تجربیات، دیده‌ها و شنیده‌های خود را از آنچه دیده است، حکایت میکند. او در این کتاب میگوید:
همه چیز به اختیار انسان است. قبل از اینکه روح انسان جسم را در بر بگیرد، می داند که چه سختیهایی در انتظار اوست. ما انسانها که بر روی زمین هستیم، ارواح شجاعی بودیم که به اینجا آمده‌ایم. چرا که، بعضی ارواح به این دنیا نمی‌آیند چرا که سختیهای این دنیا را قابل تحمل نمی‌دانند و ترجیح میدهند در همان دنیای ارواح، به پیشرفت ادامه دهند که البته پیشرفت در آنجا (بدون آمدن به دنیای فانی) بسیار سخت‌تر است.

حق تکثیر: تیر، 1378

» کتابناکهای مرتبط:
متافیزیک از نگاه فیزیک
عجیب تر از علم (دنیای اسرار آمیز)
پرونده های محرمانه

نسخه ها
PDF
حجم: 3 مگابایت
دریافت ها:
تعداد صفحات: 161

نسخه صوتی کتاب از نوار
4.4 / 5
با 21 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۶/۰۵/۲۷


پاسخنگارش دیدگاه
shahramm
Member
این کتاب در ده جلد منتشر شده با این تفاوت که جلدهای بعدی اثر نویسنده فعلی این کتاب نیست بلکه خانم جنی ایدی اقدام به راه اندازی یک انتشارات خصوصی کرده و سعی در گرداوری تجربیات مشابه خود توسط دیگران می کند...به عنوان خواننده این اثار جلد دوم برای شحص بنده چندان دلچسب نبود اما جلد سوم و خصوصا جلد "چهارم "عالی و حجیم است...مترجم محترم این اثار برای تکمیل ترجمه های خود و رساندن انها به ده جلد کتابهای نه چندان جالبی را به زعم اینجانب ترجمه کردند به گونه ای که حتی یکی از کتابها باز ترجمان کتاب تجربیات نزدیک به مرک دکتر رضا جمالیان می باشد که در همین وبسایت برای دانلود موجود می باشد...در این زمینه کتابهای بسیاری به رشته تحریر در امده است...اما بهترین کتابی که تا به امروز از دیدگاه بنده برگردان گشته است کتب "سفر روح" اثر دکتر مایکل نیوتن است ...این کتاب حاوی مطالبی است که از طریق هیپنوتیزم مراجعه کنندگان بدست امده است که حاوی مطالب منحصر به فردی است از جمله خدا...هدف از خلقت...روح.....تناسخ....و....می باشداز همین نویسنده کتاب سرنوشت روح نیز ارجمه شده است..کتاب سفر روح بصورت الکترونیک در اینترنت موجود می باشد و همچنین نسحه چاپی ان موجود می باشد به گونه ای است که پاسخگوی سئوالات بیشمار جویندگان می باشد...مطالب بالا صرفا انعکاس دهنده نظرات شخصی بنده می باشد
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You