صاحب حقوق مادی این اثر، نسخه الکترونیکی آن‌ را برای فروش عرضه کرده است.
شما هم می‌توانید کتاب‌های خود را در کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

گلشن راز (نشر اول) - کتابهای خاموش

نویسنده:
این کتاب از مجموعه کتاب‌های خاموش است. پروژه کتاب‌های خاموش با هدف حفظ و نگهداری آثار فاخر در فرهنگ جهانی اقدام به تبدیل منابع معتبر و برگزیده به نسخه الکترونیکی نفیس کرده است. با خرید این کتاب، نسخه‌ای نفیس با طراحی زیبا را همیشه در مجموعه کتابهای الکترونیکی خود خواهید داشت.

« کتابهای خاموش » گزارشیست از اندیشه‌های بزرگترین شاگردان مکتب عشق و عرفان، هنرمندانی که در آثار خود عشق، ابدیت و معنای حقیقی انسان را تجلی بخشیده‌اند. آنان که همچون ما روزی در این زمین چشم به جهان گشودند و به حقیقت وجود تابناک و کلام عطرآگینشان جهان ما را گلستانی از معرفت، حکمت و زیبایی نموده است. و تفاخریست به غنا و ارجمندی فرهنگ و هنر انسانی در دایره‌ای به وسعت جهان و وحدتی به پهنای کیهان.
هدف از گردآوری این مجموعه بیان یکی بودن حرف‌ها و آگاهی‌ها در آثار ادبی و هنری اصیل در فرهنگ جهانی و هدایت شدن به سمت منابع مطالعاتی اصلی‌تر می‌باشد، به آن امید که روزی به روشنی دریابیم که یک نکته بیش نیست سخن عشق و هین عجب -- کز هرکه می‌شنوم، سخن نامکرر است.
امید است مجموعه ارائه شده در قالب حرف‌های به ظاهر کهنه در ترکیب با هنری مدرن، روحی نو و آب حیاتی در جان تشنگان و مشتاقان باشد و بتواند پیام‌آور نهایی‌ترین کلام عارفان و هنرمندان حقیقی باشد که گفتند عاشق شو. عاشق شو، ور نه روزی کار جهان سرآید -- ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی. به راستی ما چه می‌کنیم، مقصد ما کجاست و نقش مقصود از کارگاه هستی و از این زندگی چیست؟

» کتابناکهای مرتبط:
مثنوی معنوی (جلد اول) - کتاب‌های خاموش
بوستان سعدی (نشر اول) - کتاب‌های خاموش
شاهنامه (جلد اول) - کتاب‌های خاموش

نسخه ها
PDF
حجم: 3 مگابایت
تعداد صفحات: 6
PDF
حجم: ۴,۹۱ مگابایت
قیمت: ۳۰۰۰ تومان
4.5 / 5
با 20 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۴/۰۹/۲۸


پاسخنگارش دیدگاه
Reza
مدیر کل VIP
نقل قول:
انتشار منابع اصیل فارسی به این شگل بریده بریده و چهار صفحه پنج صفحه چه ارزشی دارد و چه کمکی به علم و ادب می کند در حالی که قبلا بهترین نسخه ها به طور کامل در دسترس است .

شما قسمت رایگان فایل را دانلود فرموده‌اید که برای آشنایی شما با محتوای کتاب و نوع صفحه بندی است. در صورت تمایل به داشتن نسخه کامل، میتوانید این کتاب را خریداری بفرمایید. در پایین نسخه رایگان، نسخه کامل برای خرید موجود است.
نقل قول  
sham0
Member
انتشار منابع اصیل فارسی به این شگل بریده بریده و چهار صفحه پنج صفحه چه ارزشی دارد و چه کمکی به علم و ادب می کند در حالی که قبلا بهترین نسخه ها به طور کامل در دسترس است .
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You