با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

گمشدگان اقیانوس

نویسنده:
✔️ سرآغاز داستان:
در مثالها گفته اند کسانیکه برای یک سفر طولانی از دوستان خود جدا می شوند، در دو شانس ممکن است این دیدار تجدید شود و بازماندگانی که در شهر به انتظار می مانند، احتمال دارد در بازگشت مسافرین خود زنده نمانند. البته این یک مثال چینی است اما ملوانان و کاپیتان و افسرانیکه صبح روز 15 مارس با کشتی فرانکلن عازم سفر بودند، به این احتمالات توجهی نداشتند.
در آن روز کشتی فرانکلن به فرماندهی کاپیتان جون برانیکان، میخواست از ساحل ساندیاگو به سوی سفر درازی حرکت کند و قصد از این مسافرت دریایی به اطراف شمال اقیانوس اطلس بود. فرانکلن یک کشتی بسیار زیبا به ظرفیت نهصد چریک مسلح به سه دکل و سه قایق دستی با بادبانهای مجهز آماده بود و این کشتی از هر حیث استحکام کامل داشت و قسمت پشت و جلوی آن بالاتر از سطح آب و این نوع مخصوصی بود که فرماندهان آمریکای شمالی برای حمل بارهای تجاری آن را بهترین و مجهزترین کشتی می دانستند و در برابر کشتی های بزرگ بازرگانی، از لحاظ سرعت، آزمایش خود را داده و از حداکثر سرعت می توانست استفاده کند...

حق تکثیر: تهران: انتشارات پنگوئن، ‏‫۱۳۹۷.

» کتابناکهای مرتبط:
سفرهای گالیور
Tarzan series 01 - Tarzan of the Apes
Mucker series 03 - The Oakdale Affair

نسخه ها
4.5 / 5
با 41 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۲/۰۶/۳۰


پاسخنگارش دیدگاه
edrishoseini
Member
داستانی بسیار هیجان انگیز دارد. عنوان اصلی کتاب"Mistress Branican" می باشد.
نقل قول  
Danny7Becks
Member
شهر خاطرات، سپـــــــــــــــــــــــــــاس!
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You