رسته‌ها
سفر زخم
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 14 رای
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 14 رای
✔️ گرترود کلوگه با شیوه‌ای مدرن به ستمگری‌های نازی‌ها و پایداری و مقاومت قربانیان آنان می‌پردازد. او نیز مانند آرتور کوستلر، پل سزان، مانس اشپربر و ... جزو نویسندگانی بود که به جریان سیاسی چپ وفادار بودند، اما دریافتند که به آرمان‌های آنان خیانت شده است. ده گانه‌های کلوگه به نوعی نقد تاریخ اجتماعی آلمان است. عنوان اصلی این کتاب "ش‍ج‍اع‍ت‌ه‍ای‌ از دس‍ت‌ رف‍ت‍ه‌" می باشد، که با نام سفر زخم ترجمه شده است.

از متن کتاب:
بلافاصله ماسه ها را با دست کنار زد و پس از ساعتی خود را در چاهکی زنده بگور کرد که خودش کنده بود. اما هر چه منتظر مرگ ماند، خبری از آن نشد. هوا رو به تاریکی بود. یک کشتی قدیمی بزرگ با پروانه بزرگش از دریا گذشت. صدای آکاردئون و سرود دسته جمعی می آمد. دقت کرد. عرشه کشتی را با فانوس های رنگارنگ آذین بسته بودند و پیرمردها و پیرزنها آوازخوانان، بازو در بازوی هم می رقصیدند. خواست وارد مهمانی شود، راهش ندادند. پیرمردی با چهره ای مهربان و آشنا پیش آمد. صورتش را پیش آورد، با صدایی آرامش بخش گفت:
"جوون این مهمونی مال پیرآست. جای تو اینجا نیست، مگه تو توی تیم فوتبالتون منو به بازی میگیری که من تو رو توی مهمونیم راه بدم؟"...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
227
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
mohammad abedi
mohammad abedi
۱۳۹۲/۰۶/۱۵

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی سفر زخم

تعداد دیدگاه‌ها:
1
:-)
درود
نام اصلی کتاب سفر زخم (( شجاعت های از دست رفته )) است.
اهریمنی که از آن بیم دارید در اثر اعمال خود شما واقعیت پیدا می کند.
گوته
بجای مقدمه کتاب آورده شده
PDF
سفر زخم
4 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک