Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

استراتژی اقتصادی اسرائیل در خاورمیانه

استراتژی اقتصادی اسرائیل در خاورمیانه

نویسنده:
دسیسه های رنگارنگ و برنامه ریزی شده مجموعه استکبار علیه مسلمانان و کیان اسلام همه علاقه مندان به ارزش های والای دینی را به حضوری جدی در عرصه های گوناگون مبارزه خوانده است. که دیری است شاهد ریشه دار نمودن این دسیسه ها و تغییر رویه از رویارویی نظامی به جنگی سرد و کشاندن کارزار به میدانهای اقتصادی هستیم....

حق تکثیر:
م‍ش‍ه‍د: دان‍ش‍گ‍اه‌ ف‍ردوس‍ی‌ م‍ش‍ه‍د، ۱۳۸۱

» کتابناکهای مرتبط:
Statistics For Management and Economics, 10th edition
اقتصاد ایران در قرن نوزدهم
فراوانی در بسندگی است

نسخه ها
4.1 / 5
با 13 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۱/۱۰/۰۱


پاسخنگارش دیدگاه
moreak09
Member
جمیل هلال از اعضای موسسه مطالعات استراتژیک فلسطین است و نویسنده ای در باب جامعه شناسی سیاسی خاورمیانه بلاخص فلسطین و اسراییل. کتاب حاضر از کتب مهجور وی است که ضندان دقیق نیست و بیشتر در باب تبلیغاتی و نه بر اساس واقعیات نگاشته شده و حتی در جامعه فلسطینی نیز توجه چندانی به آن نشد.
مترجمین نیز دست به دست هم داده اند و با تحریف بسیاری از مطالب کتاب سعی کرده اند خوراکی بر مظلومیت ملت فلسطین بیابند. فکر کنم این ترجمه را باید بار دیگر جمیل هلال بخواند و بلکه یادش بیاید آیا این کتاب را خود نوشته یا دیگری؟ وقت خود را با خواندن این کتاب به هدر میدهید.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You