با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

سمفونی کلیسایی

سمفونی کلیسایی

نویسنده:
عنوان اصلی: La symphonie pastorale
این داستان به صورت برگزیده هایی از دفتر خاطرات یک کشیش پروتستان روایت می شود. او دختری نابینا و ظاهرا کر و لال از خانواده ای بینوا را سرپرستی می کند. این دختر که در خانه کشیش با توجه و دقت بردبارانه نگهداری می شود سخن گفتن می آموزد، اما در همین هنگام دگرگونی خاصی در روابطشان پدید می آید. توجه و علاقه کشیش به آن دختر به حدی ژرف می شود که واقعا از صورت مهر و علاقه پدری فراتر می رود. سرانجام دختر با عمل جراحی بینایی را باز می یابد. او ناگهان به دنیایی می نگرد که بسیار زیباتر از آن است که به هنگام نابینایی با خود می پنداشته است و در نتیجه با حقیقتی رو به رو می شود و .....

حق تکثیر:
تهران: اس‍اطی‍ر‏‫، ۱۳۸۷

» کتابناکهای مرتبط:
برهنه میان گرگها
میراث شوم
آژیر حمله

نسخه ها
4.3 / 5
با 36 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 5
۱۳۹۱/۱۲/۰۱


پاسخنگارش دیدگاه
guldoon
Member
داستان روح قوی ای داره ولی کشیش نباید کاری می کرد که پسرش رو از عشق ژرترود دلسرد کنه، هر چند شاید پسره دلسرد نشده بود ولی به حرف پدرش گوش میده. اگه کشیش میذاشت پسرش و ژرترود با هم ازدواج کنن و علاقه ی شدیدی که به ژرترود پیدا کرده بود رو کنار میذاشت، ژرترود بعد از بازیافتن بیناییش میتونست سال های سال کنار پسر کشیش زندگی کنه و نمیره.
نقل قول  
mohammad_h
Member
از آندره ژید مائده‌های زمینی ترجمه جلال آل احمد و پرویز داریوش رو دوست دارم. فکر کنم نشر اساطیر چاپش کرده باشه. اونو حتماً بخونید.
نقل قول  
دانلود کردم می خونم بعد نظر می دم.
نقل قول  
mosafer 17
Member
...

فرهیخته فرهمند حضورتان هر روز در برگ کتابی به سوی جاودانگی گام می زند

و همزمان اهالی خانه شمارش روز هایی که رفته اید را بازی بازی باور می کنند

روزی تعبیرتان را از "رهایی "برایم نوشتید به گمانم اکنون به تمامی آن معنا که نوشتید رهایی...

این کتاب را سالهاست دوست دارم

بابت این یادآوری از شما سپاسگزارم .
نقل قول  
alighasempour
Member
پس در واقع این همان سمفونی پاستورال است ، پاستورال به معنی روستایی ست ، سمفونی پاستورال نام یکی از کارهای بتهوون هم بوده ، کتاب کوچک و جالبیست
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You