هولوکاست: فاجعه ای فراموش ناشدنی

نویسنده:
آن گرانبرگ، کارشناس تاریخ معاصر یهود و استاد دانشگاه در موسسه ملی زبان و تمدن شرقی (INALCO)است. او بعنوان دانشیار با دانشگاه سوربن پاریس همکاری می کند و یکی از سرپرستان سمینار تاریخ شوآ است و محقق موسسه تاریخ معاصر (CNRS) می باشد. او بویژه کتاب اردوگاه های شرم و زندانیان اردوگاه های یهودی فرانسوی، 1939-1944 را منتشر کرده است. (پاریس، لا دکوورت، 1991.1999 )
وی همچنین سردبیر مجله یهودیت، مجله که توسط انتشارات لکلا به چاپ می رسد، می باشد. او فارغ التحصیل دررشته مطالعات موزه نیز می باشد از این رو نمایشگاه دائمی موزه یادبود ایزیو در سال 1994 را برپا کرد و در توسعه موزه یادواره هولوکاست واشنگتن در سال 1993 شرکت داشت.
در کتاب: هولوکاست، واقعه ای که هرگز فراموش نخواهد شد، آن گرنبرگ، به تجزیه و تحلیل هولوکاست پرداخته به طوری که هیچ کس قتل عام سیستماتیک یهودیان اروپای را از یاد نبرد. در این اثر او دستگیری یهودیان، سرکوبی آنها توسط نازی ها، محرومیت، اخراج، انتقال اجباری، حبس در گتو ها و "راه حل نهایی " را شرح می دهد.

حق تکثیر: مخصوص انتشار در اینترنت

» کتابناکهای مرتبط:
Jihad and Islam in World War I
تاریخ ایران و تاریخ الافغان
تاریخ سری جنایتهای استالین

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
تعداد صفحات: 3
3.6 / 5
با 77 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 51
۱۳۹۰/۰۷/۲۳


پاسخنگارش دیدگاه
sepehr_kkk
Member
سایت یهودناک چطور هست مدافعان همجنسبازی،کمونیست ها،لیبرال ها،تجزیه طلب ها،سگ های یهود همگی تو این سایت فعالیت می کنن اما اکانت من رو می بندین چون حقیقت گله یهود رو میگم؟ EFA ی همجنسباز مدافع همجنسبازی و تجزیه طلب و libre همجنسباز و مدافع همجنسبازی و واق واق کن یهودی و behruz67 تجزیع طلب،عرق خور یهودی پرست بدبخت فلاکت زده قلاده به گردن چطوری هست تو این سایت آزادانه فعالیت می کنن؟ مگه EFA بیانیه صادر نمی کرد در دفاع از همجنسبازی چرا اکانتش رو نبستین؟ ولی اکانت من رو بستین؟
این libre همین الان داره همجنسباز بودنش رو جار میزنه!کاش به جای کتابناک اسم اینجا رو میزاشتین یهودناک و محل تجمع قلاده به گردن های یهود و یک مشت همجنسباز. چرا هیرکان دوهزاری نوکر یهود قلاده به گردن که پول میگیره صبح تا شب اینجا تفرقه افکنی کنه و یهودپرستی کنه و پهلوی گری رو ترویج بده اکانتش مسدود نمیشه؟
اینجا یهودناکه نه کتابناک حالا اینکه اکانتم رو بستین رو کاری ندارم بدبختی اینه تو یه سایت داخلی یه مشت همجنسباز و کمونیست و لیبرال و تجزیه طلب آزادانه فعالیت میکنن ولی مدافعان حق و حقیقت و کسایی که حقیقت یهود رو میگن حق فعالیت ندارن
نقل قول  
Libre
Member
اخیراً شایعه شده هیتلر، پیروان او، نفى کننندگان هولوکاست، مخالفین دوآتشه همجنسگرایان، پیروان تئورى توطئه، و خلاصه همه اینجور بلیه آسمانى از کوچولو بودن طحال رنج برده و مى برند ...
نقل قول  
Behruz67
Member
فیلم جالبی امشب دیدم به اسم «انکار» Denial ساخت ۲۰۱۶ که احتمالا به فارسی برگردانده نشده، اگه انگلیسی می‌دونید این فیلم رو از دست ندید، در ارتباط با انکار و دروغ‌گویی‌های دیوید ایروینگ انگلیسی و دادگاهی ایشون هست که معلوم میشه چه مقدار در فاکت‌های تاریخی هولوکاست تقلب کرده بود و منجر به محکومیت وی میشه.
متن لینک
نقل قول  
moxen
Member
دوستان در اینکه حکومت نازی با یهودیها دشمن بوده شکی نیست و در اینکه ازشون کار اجباری می کشیده و بهشون ظلم میک ده اما اتاق گاز و ۶ میلیون کشته جوکه.
نقل قول  
sorou6sh
Member
دوستان عزیز لطفا بحث یهودی و حکومت اسراییل رو باهم قاطی نکنید. اگر بگید که باهم تفاوت ندارن پس داعش و همه مسلمانان یکی هستن و هر دین و مذهب و ملت و کشوری یک سری نابهنجار داره
بسیاری از کارهایی که در اسراییل میشه رو هم کلیمیان ایرانی عزیز و حتی یهودیان آمریکا محکوم میکنن پس لطفا بین واژه اسراییل و یهودی تمایز قایل بشید به خاطر هموطنان خودمون
نقل قول  
behdad1970
Member
نمیخواد جای دوری بروید لطفا فیلم سرب مسعود کیمیایی را نگاه کنید تا بفهمید چه بر سر یهودی ها می آوردند این فیلم که دیگر در این دوره درست شده است
نقل قول  
farhadpartica
Member
همیشه حق با پیروز میدان نبرد است. آدولف هیتلر
...........بنابر این حق با یهودیاست!
نقل قول  
judass
Member
نقل قول از pipilangstrom:
المان هرچی هم که باشه هم خون ما ایرانی هاست!...........زنده باد اریای برتر!!!!!!!!!!!!!!!

چی میزنی ؟ بگو ما هم بزنیم
نقل قول  
shirzadgian
Member
اینکه یهودی ها الان جنایتکترند دلیل نمیشه بگیم هولوکاستی در کارنبوده.
نقل قول  
نقل قول:
دوسته عزیز اگر مدرکی دارید که هولوکاستی در کار نبوده در اختیاره سایت بزارید که واسه ماهم اقناع کننده باشه .همانطور که خود اونا مدارکی در اختیار میزارن تا اقناع کنند و دوم اینکه خوده ایشمن و دیگر کله گنده های نازی ها اعتراف کردن اونوقت شما داری تکذیب میکنی ؟ . راستی بر جالبه بدونم بر چه اساسی این دیدگاه را داری ...(از دوستان سپاسگزار میشم ازم انتقاد کنند )

یک داستان تخیلی که نقد کردن نداره
میبینی و میخونی و باورشم نمیکنی بعد هم کتابو میبندی و همه چیزو فراموش میکنی
قرار نیست آدم همه چیزو قبول کنه
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You