رسته‌ها
نبوئت هیلد: کتاب مخفی یهود
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 112 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 112 رای
این کتاب قرن ها در کتابخانه علمای یهود به نام کتاب مرموز مخفی بوده است.
هفتاد سال پیش از بعثت پیامبر اسلام (ص) کودکی مرموز بنام لحمان حطوفاه فرزند یکی از علمای پرهیزگار بنی اسرائیل بنام ربی پنحاس و زنی پاکدامن بنام راحیل متولد گردید و بلافاصله پس از تولد به سجده افتاد و لحظاتی بعد برخاسته و رو به مادرش کلماتی مبهم و بیمناک به زبان آورد.
پس از این ماجرا و با واکنش مادر کودک وی تا ۱۲ سالگی لب به سخن نگشود. جملات این کودک موسوم به کتاب نبوئت هیلد به اندازه ای سربسته و نامفهوم بود که حتی علماء و مفسرین یهود و اهل لغت عبری را دچار حیرت کرد.
البته این ابهام هفتاد سال پس از آن معنا پیدا کرد و نشان دادکه جملات لحمان بشارت ظهور پیامبر آخر الزمان و وقایع معاصر و بعدش بوده است، لکن علمای یهود بعضی مبهمات را بهانه قرار داده و علامات و بشارات روشنی که راجع به پیامبر بزرگ اسلام بود را مربوط به شخصی نا معلوم دانسته و این کتاب را متروک و در دسترس طالبین و حتی عوام یهود قرار نمی دهند.
اما در اثر عنایت خدای متعال یکی از علمای بزرگ یهود پس از تامل در آئین اسلام، مشرف به دین مقدس اسلام گردید و بر اثر یک اتفاق کتابی از کتب بنی اسرائیل بنام تبعید و میصوا، برای چاپ آماده می شد و از حسن تصادف نسخه صحیحی از کتاب نبوئت که به نظر علمای یهود آن زمان هم رسیده و بر صحت آن گواهی داده و مقدمه ای بر آن نوشته بودند، در آن موجود بوده این عنایت خدای متعال منجر به این گردید که سخنان ااهی آن کودک از پرده های ضخیم مرض ها و غرض ها بیرون آید. ولی باز علمای یهود از نشر آن جلوگیری نموده و فعلا در کتابخانه ها و نزد علمای یهود به نام کتاب متروکه و غیر معتمده نگهداری می گردد.
در این کتاب بخشی از بشارات کتب یهود در خصوص پیامبر آورده شده و سپس شرح مختصری از آیات کتاب نبوئت ذکر می گردد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
99
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
esmigel
esmigel
1390/03/30

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی نبوئت هیلد: کتاب مخفی یهود

تعداد دیدگاه‌ها:
44
به الله قسم که راست بود هرچه بود ومن خواندم .
در درستی ادعاهای این کتاب تردید بسیار رواست. از جمله آنچه در این کتاب آماده است اشاره صریح به واقعه کربلا و قطع دستان حضرت عباس است. اگر اعتقاد به چنین واقعه ای از ملزمات دین اسلام و پیام حضرت محمد است, جای تعجب دارد که متنی از کلیمیان سالیانی پیش از حضرت رسول اکرم به ان اشاره کند ولی قرآن , احادیث نبوی و نهج البلاغه از اشاره صریح به ان خودداری کنند. بهتر است ایمان راستین به پروردگار مهربان را با چنین نگرش هایی در نیامیزیم. پیامبر و ائمه اطهار سر مشق گرانبهایی برای ما به جای گذارده اند و بایستی از رهنمود های آنان یاد گرفت و راستی را با آموخته هایی از این دست نیامیخت.
این بحران کرونا هر عیبی داشت حداقل یک خوبی داشت در دکان دکترهای تقلبی را خوب تخته کرد دکترهایی که کور شفا می دادند حالا از درمان یک ویروس عاجز هستند:-(
یهودیان متوهم ترین مردم دنیا بوده اند نمونه ان کتاب تورات و داستان نوح که به طور کامل ریشه در افسانه های سومر و اشور دارد اما در کتاب تورات رنگ و لعاب یهودی گرفته حالا حساب کنید توهم این دوستمان را با این کتاب و امثالهم قصد رسیدن به حقیقت را دارد راستی نتیجه کشتی ازاد حضرت یعقوب و یهوه چند چند شد:D
سلام بر دوستان یهودی با کمی تأمل در کتب خودتان می توانید حقانیت اسلام و پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم و وصی آن امیر المومنین علی علیه السلام را درک کنید من خودم اول زردشتی بودم وبعد از مطالعه دقیق فهمیدم یهود حق است و بعد با کمی تامل و اندیشه فهمیدم مسیح علیه السلام حق است و با مطالعه زیاد فهمیدم اسلام حق است بگذریم حالا شما به من بگید آیا در تورات کتاب اشیاء نبی گفته نشده پیامبری در سرزمین قدیدار ظهور میکند حالا شما برید تحقیق کنید که قدیدار کجاست ؟ بگذریم من دلایل زیاد در تورات و تلمود و زوهر دارم .
حالا دوست عزیز به من منبع اینکه پیامبر اسلام صلی الله واله و سلم با سوسمار حرف زده بیاورید .
ممنون از شما اگر جواب بدید .
نام کتاب غلط انداز است و کتاب آنچه عنوانش است نیست...کتابی تألیفی با ارجاعاتِ "سراسر اسلامی" ست(99صفحه کتاب با دیویست مرجع
در بهترین حالت ادبیات و در بدترین حالت ادبیات زیرژانر: ادبیاتِ اسلامی
امیدوارم دوستان حظ و بهره ی وافی را از محتویات این کتاب ببرند
کتاب عالی است البته نمیدونم چرا انقد سایتتون سخت میگیره نمیزاره دانلوو کنم
من قصد توهین ندارم ولی مسلمین عزیز خود با اینگونه بت سازی ها ارزش و شأن پیغمبرشان را پایین می آورند پیغمبری که خود اقرار می کند جز قرآن معجزه ای ندارد دیگر این اعجاز ها (حتی اگر مربوط به دیگری باشد اعجاز وی محسوب میشود چون قرار است حقانیت وی به اثبات برسد ) را به وی نسبت دادن تخریب دین وی است.
بنده جایی از کسروی خواندم که نقل می کرد معجزه ای به پیغمبر نسبت داده اند مبنی بر اینکه با سوسمار حرف میزده! البته کسروی هم شیطنت کرده و ثابت می کند سوسمار معجزه کرده نه پیغمبر!
به هرحال دین محمد میلیونها نفر در سراسر جهان پیروان دارد و بی شک این فرد داری نبوغ بوده چون امثال بنده حتی نمی توانیم برای پنج دقیقه پنج نفر را مجبور کنیم که پیرو ما شوند! این کتاب هم از زمره کتب جعلی ست مانند کتاب استر که فقط به درد امثال رائفی پور می خورد که چند صباحی با آن منبرش را گرم کند!
برخی گویی توقع دارند ما عقلمان را کتمان کنیم تا رستگار شویم!
نبوئت هیلد: کتاب مخفی یهود
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک