رسته‌ها
خامگیاهخواری: آشپزخانه بی اجاق
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 24 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 24 رای
کتاب “خام گیاهخواری، آشپزخانه ی بدون اجاق” تألیف دکتر محمد کار می باشد. این کتاب که در سال ۱۳۵۵ چاپ شده، ضمن پرداختن به خام گیاهخواری از دیدگاه علم تغذیه، شامل چند دستور تهیه ی غذای خام گیاهی نیز می باشد و روی هم رفته، کتاب ارزشمندی است که هم اکنون می توانید نسخه ی اسکن شده ی این کتاب را دریافت نمایید. برخی از عناوین فهرست کتاب: پیشگفتار هدف کتاب خام گیاهخواری یعنی چه؟ غذای بشر چست؟ مواد پخته جبران موادی را که سلول ها از دست می دهند، نمی کنند از کی بشر پخته خوار به خواص میوه و سبزی خام پی برد؟ چرا مردم از خام گیاهخواری گریزانند چگونه سبزی و میوه را بی خطر تمیز کنیم؟ حالت تعادل جدید در بدن خام گیاهخوار خام گیاهخواری بافت ها را جوان می کند بیماری هایی که با خام گیاهخواری درمان می شوند آشپزخانه بی اجاق شرح حال چند بیمار که با خام گیاهخواری درمان شده اند.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
150
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
miran2009
miran2009
1390/02/02

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی خامگیاهخواری: آشپزخانه بی اجاق

تعداد دیدگاه‌ها:
6
چرا بعد از دانلود کتابهایتان نمیشود آنهارا خواند چون پس وورد میخواهد وبعد هم که پس وورد را وارد میکنیم باز هم نمیشود بازشان کرد چرا دانلود را بدون پس وورد و مسائل دیگر بطور ساده نمیگذارید تا راحت بتوان به کتاب دسترسی پیدا کرد؟(!)
چرا حیوانات مریض نمی شوند؟ چون غذای خودشان را می خورند .غذای اصلی انسان نیز گیاه است نه گوشت.
همان لوبیا سبز و در فصلش هم که باشه مگه می شه خام خورد؟ من امتحان کردم و حالتی سفت و طعم خیلی بدی داره . در ضمن سبزیجاتی هم هستند که واقعا نمی شه خام خورد. مثل چغندر و شلغم. یک ساعت طول می کشه تا بپزند. یا سبزیجاتی مثل بادمجان رو چطور می شه خام خورد؟ بالاخره یکی از مسائلی که کمک به جذب بهتر غذا و سلامتی می کنه ، لذت بردن از خوردن هم هست. اگه غذا هیچ طعم خوشایندی نداشته باشه به گونه ای که خوردن به شکنجه تبدیل بشه اونوقت فکر می کنید می تونه به سلامتی انسان کمک کنه؟
نخود لوبيا (لوبيا سبزه؟)رو يه شب تا صبح شما بذار خيس شه نرم ميشه
اما با نخود لوبا خوري موافق نيستم . خيلي نفاخن . خيلي زياد
نخود و لوبیا رو در فصل خودش وقتی که سبز و تازه هستند (همون حالتی که برای لوبیا پلو و نخود پلو استفاده می کنند) می شه خورد. لازم نیست اینها رو به صورت حبوبات ذخیره شده در ظرفها در انباری نگاه کنید.
اتفاقاً در خام گیاه خواری هم تاکید شده که هر غذایی رو در فصل خودش و در هر فصلی از همه هدیه های اون فصل بخوریم.
آخه نخود و لوبیا رو چطور می شه خام خورد؟ سه ساعت می ذاریش روی آتیش بازم نمی پزه اونوقت می شه خام خوردش؟
خامگیاهخواری: آشپزخانه بی اجاق
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک