رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
رقص اژدها
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 449 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 449 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
کتاب سوم از سه گانه گوی آتش :

1. گوی آتش
2. سرزمین تازه کشف شده
3. رقص اژدها


در مورد نویسنده :
ساموئل یود (Samuel Youd) با نام کامل Christopher Samuel Youd کریستوفر ساموئل یود (۱۲ فوریه ۱۹۲۲ در لنکشایر) ، با نام نویسندگی «جان کریستوفر»، نویسندهٔ انگلیسی داستان‌های علمی-تخیلی است.
وی سال‌های با نام اصلی خودش (یود) در زمینه داستان بزرگ‌سالان فعالیت می‌کرد، اما موفقیتی به دست نیاورد. وی شهرت خود را مرهون داستان‌های علمی-تخیلی است که برای نوجوانان نوشته‌است. هر چند جان کریستوفر تنها یکی از چند نام نویسندگی او است. به گفته خود او، این داستان‌ها ماجرای واکنش انسان‌ها در شرایط سخت زندگی و بررسی این واکنش‌ها هستند.مهم‌ترین و مشهورترین اثر کریستوفر سه گانه سه پایه‌ها است که در سال‌های ۱۹۶۷ و ۱۹۶۸ نوشته شد. کوه‌های سفید (۱۹۶۷)، شهر طلا و سرب (۱۹۶۷) و برکه آتش (۱۹۶۸). موفقیت این سه گانه به قدری بود که ۲۰ سال بعد کتاب دیگری با نام وقتی که سه پایه‌ها آمدند نوشت و آن را به چهارگانه بدل ساخت. کریستوفر در سال ۱۹۷۰ رمان نگهبانان را نوشت که به خاطر آن جایزه گاردین را به دست آورد.کتاب رقص ازدها جلد آخر سه گانه گوی آتش است.

در مورد کتاب:
در این قسمت، قهرمانان داستان، براد و سایمون بعد از گشتن نیمی از دنیا، با دیدن معبدی چینی در آمریکای نا متمدن، کنجکاو می شوند تا از راز آن سر در بیاورند.
به همین دلیل راضی می شوند که به عنوان برده با کشتی به شرق برده شوند. ماجرا درباره معبدی برای تعلیم انسان های خاص است که با افرادی درگیری پیدا می کند و پای قهرمانان نیز به این مشکلات باز می شود.
داستان با تصمیم گیری براد و سایمون در باره اینکه به دنیای خود بازگردند تا به ماجراجویی در دنیا های موازی ادامه دهند، ادامه می یابد.

---------------------------------------------
* قسمتی از توضیحات از سایت ویکیپدیا فارسی برداشت شده است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
soli67
soli67
۱۳۸۸/۰۴/۱۲

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی رقص اژدها

تعداد دیدگاه‌ها:
13
سلام.آقا لینک دانلود جلد رقص اژدها کجاست؟؟؟؟
[email protected] خوب همین کارارو میکنین که کسی دیگه نمیخواد بیاد به سایتتون دیگه من میدونم از دستی اینکارو کردین تا نظراتتون زیاد بشه که کلک بدی واقعا زدین
آقا کلاً به همگیتون خسته نباشید عرض می کنم:x
شرمنده ام که کاری به غیر از تشکر خشک و خالی ازم بر نمیاد
یه سئوال پس کتاب دوم کجاست؟ کتاب اول و سوم فقط هست؟
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.