رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
فرهنگ ناب حافظ
امتیاز دهید
5 / 4
با 5 رای
امتیاز دهید
5 / 4
با 5 رای
زندگینامه، حافظ از منظر نگاه اندیشمندان، معنا و مفهوم تفال و چگونگی تفال زدن، فالنامه شیخ بهایی، خاطرات فرزانگان در خصوص تفال به حافظ، فرهنگ واژگان، فرهنگ اشارات و تعبیرات عرفانی

در این کتاب کوشیده شده تا درباره نکاتی درباره حافظ و شعر او بررسی صورت گیرد؛ از قبیل: بیان روند زندگانی حافظ برگرفته از متون و منابع معتبر علمی و تاریخی با استفاده از اشعار شاعران نوپرداز معاصر؛ نگاهی به ابعاد و زوایای شخصیت حافظ؛ چرایی تفال به حافظ و چگونگی تفال‌زدن؛ تدوین فصلی با نام فرهنگ واژگان اشعار حافظ با بیش از دوهزار واژه؛ فراهم کردن فرهنگ اشارات و تعبیرات عرفانی اشعار حافظ با بالغ بر پانصد واژه.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
HeadBook
HeadBook
1402/11/24
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی فرهنگ ناب حافظ

تعداد دیدگاه‌ها:
2
بخش دوم کتاب _ "زندگی نامه حافظ" کامل نبود به نظرم نویسنده کتاب از دیدگاه خودش نوشته بود تا مرور کردن اسناد تاریخی
فرهنگ واژگان حافظ در فصل سوم کتاب خیلی آموزنده و گیرا بود. فقط یک موضوع این که کیفیت کتاب اسکن شده بود و کیفیت نسبتاً پایینی داشت.
فرهنگ ناب حافظ
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک