رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
خشم قلمبه
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
موضوع این کتاب تصویری خشم، تخلیه و کنترل آن است که با متنی کوتاه و تصاویری تاثیر‌گذار حس عصبانیت را به گونه‌ای خلاقانه و متفاوت نشان می‌دهد.
کتاب ماجرای کودکی را روایت می‌کند که روز بدی را پشت سر گذاشته است و خشم خود را به صورتی موجود بزرگ قلنبه‌ای بیرون می‌ریزد که همه اتاق را به هم ریخته و به وسایل، اسباب‌بازی‌ها، کتاب‌های او آسیب می‌زند. پسرک که با عواقب کنترل نکردن خشم خود مواجه شده به مرتب کردن و تعمیر وسایلش می‌پردازد و خشم قلنبه را که دیگر کوچک شده است در داخل جعبه‌ای می‌گذارد. این کتاب را برای کودکان بلند‌خوانی کنید و در باره‌ی خشم و اثرات منفی آن با هم گفت‌و‌گو کنید. کودکان در ابتدا کنترلی بر روی عواطفشان ندارند، با این وجود دیدن خشم و کنش‌ها و اثرات منفی‌اش به عنوان عنصری بیرونی می‌تواند به کودک در کنترل خشم درون کمک کند. از موجودی به نام خشم قلمبه و شیوه‌ی کوچک شدن و از میان رفتنش استفاده کنید تا کودک بتواند با هم‌ذات‌پنداری بر خشم قلمبه خود غلبه کند. با گفت‌و‌گو در باره‌ی احساسات کودکان به آن‌ها کمک کنید تا آرام، آرام هنگام خشم، از پرخاشگری پرهیز کنند و راه سازش و توافق را جست‌و‌جو کنند. کودکان را به خاطر فرونشاندن خشم تشویق کنید، برای آرام شدن و طرح مشکل یاری‌شان دهید.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
HeadBook
HeadBook
1402/05/13

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی خشم قلمبه

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
خشم قلمبه
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک