رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
دریاچه زیرزمینی: هندوستان سیاه
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 8 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 8 رای
برگرفته از متن کتاب:
ادینبورگ، خیابان کانون گیت، پلاک ۳۰، آقای مهندس ج. ر. استار
"آقای جیمز استار اگر فردا صبح به معدن زغال سنگ آبرفویل، گودال دوشات، چاه یارو، بروید، گفتگویی خواهید شنید که مورد علاقه تان است. تمام روز آقای هری فورد، پسر سرکارگر سابق، سیمون فورد، در ایستگاه کلاندر منتظر شما خواهد بود. خواهشمند است این دعوت را فاش نکنید."
این نامه ای بود که جیمز استار با اولین پست روز سوم دسامبر ۱۸۰۰ دریافت کرد. نامه ای که روی آن تمبر پستی آبرفویل بخش کنت نشین استرلینگ اسکاتلند زده شده بود.
مهندس شدیدا کنجکاو شده بود. حتی به فکرش هم نمی رسید که این نامه تمسخرآمیز باشد. او از مدتها پیش سیمون فورد، یکی از سرکارگرهای قدیمی معدن آبرفویل را می شناخت...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
محراب
محراب
1401/10/03

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی دریاچه زیرزمینی: هندوستان سیاه

تعداد دیدگاه‌ها:
1
ترجمه دیگری از این کتاب با عنوان " اسرار معدن ذغال سنگ " با ترجمه "محمدعلی خندان" در سایت موجود می باشد. با مقایسه ای که داشتم متن این ترجمه روان تر می باشد.
دریاچه زیرزمینی: هندوستان سیاه
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک