رسته‌ها
کارخانه مطلق سازی
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 9 رای
نویسنده:
مترجم:
حسن قائمیان
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 9 رای
ب‍ا م‍ق‍دم‍ه‌ ص‍ادق‌ ه‍دای‍ت‌

کتاب «کارخانه ی مطلق سازی» (به انگلیسی Továrna na absolutno ، به معنای واقعی کلمه به عنوان کارخانه برای مطلق ترجمه می شود)، یک رمان علمی تخیلی است که توسط کارل شاپک، نویسنده اهل چک، در سال ۱۹۹۲ نوشته شده است. این کتاب تحولات اساسی در جامعه را به عنوان نتیجه یک منبع عرفانی جدید از انرژی تقریبا آزاد توصیف می کند.
این داستان بر روی اختراع راکتور استوار است که می تواند با از بین بردن ماده، انرژی ارزان و فراوانی تولید کند. این داستان علمی در بهترین حالت ممکن است که با چشم اندازهای آینده گرایانه بر اساس واقعیت پیش بینی شده و یک دیدگاه بدیع ساخته شود (بدون جناس). کتاب «کارخانه ی مطلق سازی» اولین بار در دهه ۱۹۲۰ منتشر شد (به یاد داشته باشید کارل کاپک نویسنده چک از متولد ۱۸۹۰ است)، اما با استفاده از یک بیان آینده گرایانه می تواند تلفیق اتمی را پیش بینی کند در حالی که در مورد اخلاق و گسترش قدرت و تولید انبوهی که کارل کاپک در آن اظهار نظر می کند و همچنین انقلاب های سیاسی که در اطراف او اتفاق می افتدحائز اهمیت است. علاوه بر این، او استدلال های خداباورانه - ضدخدایی را مطرح می کند که تا امروز نیز ادامه دارد. این کتاب همچنین شامل اظهاراتی در مورد کمونیسم، سوسیالیسم ملی و سرمایه داری بازار آزاد است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
236
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
Roya60dm
Roya60dm
۱۴۰۱/۰۶/۲۹

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی کارخانه مطلق سازی

تعداد دیدگاه‌ها:
2
احتمالا بیش از حد دوست گرامی کتاب دانلود کردین یا باید کتاب آپلود کنید یا به کتابهای که علاقه دارید امتیاز بدهید.
سلام. پنجاه امتیاز از بنده کم شد به هنگام مطالعۀ آنلاین؛ و میگوید فایل بزرگتر از حدی است که برنامۀ کتابناک بتواند آنرا نمایش دهد. لطفاً امتیاز مکسور را عودت و مشکل را حل بفرمایید.
PDF
کارخانه مطلق سازی
24 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک