رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
پیوند: اصلاح روابط خانواده
امتیاز دهید
5 / 3.8
با 6 رای
امتیاز دهید
5 / 3.8
با 6 رای
ای‍ن ک‍ت‍اب اق‍ت‍ب‍اس آزاد از ک‍ت‍اب آن‍دره م‍وروآ ب‍ن‍ام "درس‍ه‍ای‍ی ب‍رای خ‍وش زی‍س‍ت‍ن در زن‍دگ‍ی زن‍اش‍وی‍ی‌" ت‍رج‍م‍ه ح‍س‍ی‍ن‍ع‍ل‍ی ه‍روی م‍ی‌ب‍اش‍د.
در این کتاب خواهیم خواند که چگونه می توانیم محیط امن و آرامی برای خود و فرزندانمان که آینده سازان ایرانند بسازیم یا برعکس بدون توجه به حقوق دیگر اعضای خانواده و یا کج فهمی چگونه محیط امن را به میدان جنگ تبدیل کنیم. الگوهای این کتاب به ما می آموزد تا بتوانیم با فهم درست از موضوع و یک چرخش کوچک و ظریف و خود را جای دیگران قرار دادن، قادر باشیم طوفانی خانمان برانداز را تبدیل به نسیم خنک و فرح بخش زندگی ساز بکنیم. بدون هیچگونه مبالغه و گزافه گویی، کتابی که در دست دارید حاوی بهترین الگوها و معیارهای رفتارسنجی و رفتار درمانی و اصلاح روابط بین اعضای خانواده است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
samiyari
samiyari
1400/11/18

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی پیوند: اصلاح روابط خانواده

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
پیوند: اصلاح روابط خانواده
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک