رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
نقد آثار احمد کسروی
امتیاز دهید
5 / 3.3
با 7 رای
درباره:
احمد کسروی
امتیاز دهید
5 / 3.3
با 7 رای
برگرفته از پیشگفتار کتاب:
در مطالعه تاریخ ادبیات ایران درمی یابیم که تحولات ادبی در پهنه ادب ما بسیار به کندی صورت می گرفت و می گیرد و آفرینش و ابتکار که شرط لازم هر اثر هنری و فلسفی و علمی است در آثاری که به نظم یا به نثر به ویژه در نوشته های قرنهای اخیر نوشته شده است، کمتر دیده می شود. نقد و پژوهش ادبی و فلسفی در سرزمین ما معنی مبهم و پیچیده ای دارد و غالبا به تحشیه دیوانها و رسائل کهن و از برداشتن اشعاری چند و ذکر نسخه بدلها و نامها و نوشته های تذکره نویسان و داشتن جمله های زبان تازی اطلاق می شود. پژوهندگانی از این دست سوار بر خر کندرو تقلید، لنگ لنگان به دنبال قافله گذشتگان را می سپرند و از تحولات اندیشندگی جدید، هیچ گونه آگاهی ندارند و حتی از درک حدود و گستره این دگرگونیها نیز بی خبرند...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
maziarmonem65
maziarmonem65
1400/09/27

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی نقد آثار احمد کسروی

تعداد دیدگاه‌ها:
1
ای ایرانیان ما شما را بنام خدا ، بنام میهن ، بنام شرافت و ناموس و بنام بزرگی و آقایی می‌خوانیم. بیایید دست برادری و همکاری بهم دهیم تا کشور خود را از این بردگی و بیچارگی رهایی بخشیم. این بار سنگین را جز با یاری و همدستی نمی‌توان برداشت. همان گونه که برای هستی خود نیاز به غذا داریم برای توده و کشور خویش نیز نیازمند یک راه خدایی می‌باشیم. ما پاکدینان آن راه را پیروی می‌کنیم ، گفته‌های ما ادعا نیست بخوانید و بیندیشید و خرد را داور گردانید آنگاه بسوی ما شتابید و با ما پیمان همدستی بندید.
احمد کسروی
T.me/pakdini
T.me/kasravi_ahmad
نقد آثار احمد کسروی
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک