رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

راه آهن در ایران: اسناد احداث راه آهن سراسری

راه آهن در ایران: اسناد احداث راه آهن سراسری
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 10 رای
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 10 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
تنظیم از: آرشیو ملی ایران

در سالروز آغاز احداث راه‌آهن سراسری (۲۳ مهر)، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، کتابچه «راه‌آهن در ایران» که بنگاه راه‌آهن دولتی ایران چاپ کرده و در آرشیو ملی ایران نگهداری می‌شود را منتشر کرده است. قانون اجازه ساخت خطوط آهن اصلی، قانون استخدام خارجی‌ها و اختصاص اعتبار برای ساخت راه‌آهن و…از جمله اسنادی است که آرشیو ملی ایران منتشر کرده است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
barseghian
barseghian
۱۴۰۰/۰۸/۱۸
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی راه آهن در ایران: اسناد احداث راه آهن سراسری

تعداد دیدگاه‌ها:
3
برای ایجاد راه دو خط بیشتر نیست: آنکه ترانزیت بین‌المللی دارد، ما را به بهشت می‌برد و راهی که به منظور سوق‌الجیشی ساخته شود ما را به جهنم می برد.
دکتر محمد مصدق
1401/2/29
سلام شب بخیر ممنون از اینکه مرا به عضویت این سایت پذیرفتید من دنبال کتابهای پلیسی مخصوصا پرویز قاضی سعید هستم لطفا مرا یاری کنید ممنون میشم.
در قسمت جست و جو نام نویسنده مورد نظر را تایپ و بر کلمه « جستجو » کلیک کنید . 52 عنوان کتاب در سه صفحه نمودار می شود . اگر هر روز وارد سایت شوید و هر بار 20 امتیاز بگیرید ، پس از 5 روز می توانید یک کتاب را دانلود کنید . به این ترتیب پس از 210 روز ( یعنی 7 ماه ) می توانید با کسب 5200 امتیاز ، هر 52 کتاب را دانلود کنید و به مقصود برسید . اما اگر شرایط عضویت را می خواندید ( که برای کتابخوانان خواندنش دشوار نیست ! ) خودتان می توانستید این نکته را دریابید . با پوزش از گردانندگان سایت .
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.