رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

مروارید درخشان: ‏‫ترجمه کتاب الدره الباهره من الاصداف الطاهره شهید اول

مروارید درخشان: ‏‫ترجمه کتاب الدره الباهره من الاصداف الطاهره شهید اول
امتیاز دهید
5 / 5
با 2 رای
امتیاز دهید
5 / 5
با 2 رای
احادیث راهگشای زندگی و کلید کامیابی از ائمه معصومین علیهم السلام‮‬‏‫

سخنان نورانی پیشوایان شیعه جایگاه والایی در اندیشه اسلامی دارد. گردآوری و عرضه زیبای آنها به تشنگان زلال معرفت اهل بیت همیشه مورد اهتمام عالمان بوده است. نوشته های متعدد با دسته بندی های گوناگون گواه این عرضه و تقاضای معنوی بوده است. شیوه غالب محدثان شیعه، ترتیب احادیث بر پایه موضوع بوده است اما گاه احادیث را به ترتیب گوینده معصوم آن نیز مرتب و عرضه کرده اند. مولف کتاب مروارید درخشان، سخنان نورانی پیشوایان را گزینش کرده و در یک مجموعه ، به ترتیب معصومان مرتب کرده است. سخنانی که راهگشای زندگی و کلید کامیابی اند و به کار بستن آنها ، می تواند مایه تکامل انسان گردد. مولف کتاب در گلچین کردن احادیث موفق بوده و در نامیدن کتابش به مروارید درخشان از صدف های پاک محق است. مرواریدهای گران بهایی که به رشته کشیدن آن ها ، به محمد بن مکّی، مشهور به شهید اول، منسوب و قرن ها در تاریخ فرهنگ و حدیث شیعه درخشیده است.
‏کتاب حاضر قبلا تحت عنوان«ال‍دره‌ ال‍ب‍اه‍ره‌ م‍ن‌ الاص‍داف‌ ال‍طاه‍ره‌» درسال ۱۳۷۹ توسط همین ناشر و مترجم چاپ شده است.‮‬
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
jmohajer
jmohajer
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی مروارید درخشان: ‏‫ترجمه کتاب الدره الباهره من الاصداف الطاهره شهید اول

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک