دسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

سلام با احترام به مرحوم مهدی سهیلی و احترام به نظر خوانندگان : بهتر است در معرفی این کتاب و کتابهای مشابه بنویسید: برای کودکان و نوجوانان مناسب نیست ممنونم (!)(!)(!)(!)(!)(!)
سلام متشکرم که مجدداً مرا پذیرفتید. لایحه ی خواندنی است. توصیه میکنم همه بخوانند ;-);-);-);-);-);-)
سلام ضمن تشکر از زحمات شما - شخصاً با این مدل فایل پی-دی-اف موافق نیستم . کسی که زحمت می کشد و تک تک صفحات کتاب را اسکن می کند - کاش آنها را تایپ می کرد تا با کیفیت بهتری به فایل نهایی تبدیل شود به هرحال ممنونم بهنود
سلام باز هم یک کتاب خوب با کیفیت پایین از نظر چاپی در کتابناک قرار داده شد ضمن تشکر از شما مجدداً خواهش میکنم ابتدا یک فایل با کیفیت پی دی اف بسازید - سپس آن را به اشتراک بگذارید ممنونم 8-)
سلام مطلب سنگینی است . ولی برای آگاهی از مکاتب مختلف مطلب مهمی است
با سلام تشکر میکنم از گذاشتن کتاب بزرگ جرج اورول بزرگ در سایت ارجمند کتابناک. بدون اینکه بخواهم اجر دوستان را ندیده بگیرم ناچارم بگویم ای کاش این کتاب با کیفیت بهتری عرضه میشد. آیا واقعاٌ راهی نیست که کتابهای ارزشمندی چون 1984 با
سلام بسیار کار بزرگی انجام دادید که با این حجم این سخنرانی ها را منتشر کرده اید به سهم خود ممنونم 8-)8-)8-)8-)8-)
سلام بر یغما گلرویی عزیز ترجمه ی عالی و مقدمه ی زیبا بر کتابی بی نظیر از نویسنده ای استثنایی.... ممنون از تابناک 8-)8-)8-)8-)8-)8-)
سلام تعجب می کنم کسی قبل از من نظری ننوشته است. کتاب جالبی در مورد همسرگزینی است و می تواند مورد توجه جوانها قرار گیرد. افسوس دیر به دست ما رسید ! ;-)8-)
سلام کتاب مختصر و مفیدی است. توصیه می کنم آذری ها و علاقمندان به فراگیری این زبان مطالعه ی این کتاب را از دست ندهند. متشکرم. 8-)8-)

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک