دسته‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

1)کتاب "همزاد؛ یک مطالعه روانکاوانه؛ نوشته اتو رنک". این روانکاو برجسته، در این کتاب تحلیل مفصلی از همزاد ارائه کرده است. چند خط از کتاب: "ما که از بدو تولد آهسته و پیوسته به سمت مرگ حرکت می‌کنیم با ناباوری غریبی به تماشای مرگ دیگران و نزد
دکتر صادق زیباکلام رو دوست ندارم. البته نظراتش رو. عمیق نیستن. صادقانه نیستن.
فوق العاده ست این کتاب و همچنان برای دانلود آزاد است. پس بردارید و بخونید تا برداشته نشده. کتاب در کتگوری تفکر انتقادی قرار می گیره.
این یکی از بهترین کتابها در زمینه طراحی در مهندسی مکانیک هست. متاسفانه در ایران فقط کتاب طراحی ماشین آقای شیگلی بعنوان مرجع معرفی و استفاده میشه. در حالیکه این کتاب که اینجا برای دانلود گذاشته شده و چند کتاب طراحی ماشین دیگر که در دنیای کتب
کتاب بسیار خوبیه. همونطور که در توضیحات آمده، تاکید کتاب بر پایبندی به استدلالهای روشن فلسفی، کتاب رو علاوه بر محتوای فلسفی آن، از جهت آموختن تفکر انتقادی و استدلالی بسیار متمایز کرده.
تعدادی از صفحات در فایل وجود ندارند. از حدود صفحه 34 تا 75 در کتاب نیست. اگر فایل کامل را زحمت بکشید و بگذارید خیلی لطف کرده اید.
نقل قول از spiderman2019: "شهاب اگه چهار ساعت دیگه طول می کشید خودم رو تسلیم قانون می کردم" :)):)) خیلی خوب بود:))
به nikdoost: چی میزنی؟
چند سال پیش بود که برای کنکور دانشگاه این کتاب رو می خوندیم؟ کسان زیادی لابد با این کتاب خاطره دارند. آه از این "یاد باد آن روزگاران یاد باد" ها.
کتاب، کتابِ بسیار خوبیه. و البته سخت. اما تا جایی که در خاطرم هست، نویسنده در وبسایت خودش کتاب رو رایگان برای دانلود گذاشته بود.

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک