دسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

کتاب جذابیه اما آخرش معلوم نیست چی میشه مثل کتاب الهه شرقی.
رمان جالبیه. هر چند خیلی واقعی و ملموس به نطر نمی رسه. ولی رویهم رفته به خوندنش می ارزه.
زمان قشنگیه. خوندنش خالی از لطف نیست.
دوران نوجوونی این کتاب رو خوندم. اون موقع کتابهای خانم فهیمه رحیمی رو عاشقانه دوست داشتم از جمله این کتاب. الان هم اعتقاد دارم خوبه ولی نه به اندازه اون زمان.
داستانش بد نبود ولی به بدترین شکل ممکن به پایان رسید. اصلا مرز واقعیت و خیال در این کتاب مشخص نیست. از خانم فهیمه رحیمی بعید بود همچین چیزی. من پیشنهاد به خوندنش نمی کنم.
کتاب قشنگی بود. واقعا روون و زیباست. بدون اغراق. مثل اینکه واقعا داستان زندگی کسی باشه. من با این داستان خندیدم گریه کردم حرض خوردم نفسم حبس شد...خلاصه خیلی واقعیه.
قلم خانم حمزه لو رو دوست دارم. هر کتابش به یکی از مشکلات اجتماعی و خانوادگی می پردازه. البته این کتاب به جذابیت کتابهای دیگرش نیست اما با تمام سادگی که داره آدم رو به دنبال خودش می کشونه. ولی اگه داستانهایی که پایان خوبی ندارن نمی پسندین ای
کتاب قشنگیه. اما همون اغراقی که تو نود درصد رمانهای ایرانی هست در این کتاب هم وجود داره. ولی در کل ارزش خوندن رو داره.
کلا قلم خانم شیر دل جذاب و روونه. این کتاب هم قشنگه هر چند که شاید برای کمتر کسی پیش بیاد که زندگیش این همه متلاطم و پر از ماجرا باشه. ولی در هر صورت کتاب گیراییه.
خیلی موضوع جذابی داره. خیلی هم تاثیر گذاره به طوریکه ممکنه در طول داستان بارها اشک بریزید. به هر حال به دوستان توصیه می کنم بخوننش.

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک