رسته‌ها

نحوه ورود به سایت و بازیابی گذرواژه (پسورد)

اگر پیشتر در سایت ثبت نام کرده‌اید کافیست روی گزینه ورود که در سمت راست بالای صفحه سایت قرار دارد، کلیک کنید.سپس صفحه‌ زیر را مشاهده خواهید کرد. در کادر شماره ۱ باید نام کاربری را که پیشتر انتخاب کرده‌اید، یا ایمیلی یا شماره‌ای که با آن در سایت عضو شده‌اید را وارد کنید:گذرواژه (پسورد) خود را در کادر شماره ۲ بنویسید:در مرحله آخر نیز روی گزینه (ورود به سایت) کلیک کنید. پس از کلیک کردن ممکن است سیستم از شما تایید کپچا (CAPCHA) بخواهد که باید با علامت زدن مربع کنار عبارت من ربات نیستم و در ادامه کلیک روی گزینه ادامه روند درخواست را تکمیل کنید.بعد از تایید کپچا (CAPCHA)، وارد پروفایل خود خواهید شد:چنانچه هنگام ورود به سایت نام کاربری یا گذرواژه خود را اشتباه وارد کنید، یا پس از ثبت نام، حساب کاربری خود را فعال نکرده باشید، با پیغام خطا در ورود مواجه خواهید شد.


فراموشی گذرواژه

اگر نام کاربری خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید به جای آن از ایمیل یا شماره موبایلی که با آن در سایت ثبت نام کرده‌اید، استفاده کنید.

چنانچه حساب کاربری خود را فعال نکرده‌اید، با مراجعه به ایمیلتان و کلیک روی لینک فعال سازی، به راحتی این کار را انجام دهید.

اما اگر گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید روی لینک رمز عبور را فراموش کرده‌اید؟ کلیک کنید.در کادر ظاهر شده، نام کاربری، ایمیل یا شماره‌ای که با آن در سایت ثبت نام کرده‌اید را وارد کرده سپس روی گزینه یادآوری گذرواژه کلیک کنید.ممکن است در این مرحله، سیستم از شما تایید کپچا بخواهد. با کلیک روی مربع کنار عبارت من ربات نیستم، سپس کلیک روی دکمه ادامه، مراحل بازیابی گذرواژه را ادامه دهید.

 پس از تایید کپچا، این پیغام برای شما ظاهر می‌شود که از طرف سایت کتابناک یک ایمیل حاوی لینک تغییر گذرواژه، برای شما ارسال شده است.

با مراجعه به ایمیلتان و با کلیک روی لینک ارسال شده، می‌توانید گذرواژه خود را بازیابی کنید. اگر ایمیل ارسالی در پوشه Inbox نبود، حتما پوشه Spam را چک کنید:با کلیک روی لینک بازیابی گذرواژه، این پیغام را دریافت کرده و ایمیل دیگری که حاوی گذرواژه جدید است، از طرف سایت برای شما ارسال خواهد شداکنون می‌توانید به کمک گذرواژه جدید، از قسمت ورود، وارد پروفایلتان شده و در صورت نیاز، گذرواژه خود را از طریق گزینه‌های موجود در پروفایل تغییر دهید.

عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک